Gratulujemy!!!

Business Centre Club odznaczył Medalami Solidarności Społecznej Dariusza Sapińskiego, prezesa Mlekovity oraz Jacka Migrałę, dyrektora generalnego i prezes zarządu Hochland Polska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24 stycznia 2015 r. w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu, wieńcząca XXIV edycję konkursu Lider Polskiego Biznesu. Medal Solidarności Społecznej to nagroda przyznawana od 2006 roku przez Business Centre Club wspólnie z Fundacją Archidiecezji Warszawskiej Pomocy Bezrobotnym i Biednym NADZIEJA.

Dariusz Sapiński, Prezes Zarządu Grupy Mlekovita jako jedyny w dotychczasowej historii konkursu otrzymał trzy wyróżnienia jednocześnie: Medal Solidarności Społecznej oraz Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu wraz z Nominacją. Jest to nie tylko wyjątkowy zaszczyt dla firmy, ale i całego Podlasia oraz Ziemi Wysokomazowieckiej, będącej centrum polskiego mleczarstwa. To znakomite potwierdzenie prowadzonej przez Prezesa Zarządu Grupy Mlekovita koncepcji harmonijnego rozwoju, w której zadaniem przedsiębiorstwa jest nie tylko wzrost produkcji i maksymalizacja zysku, ale także działalność na rzecz społeczeństwa i regionu. Z kolei Hochland Polska oraz Dyrektor Generalny Jacek Migrała w styczniu 2012 roku otrzymali już Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu w dwudziestej drugiej edycji Konkursu. To było wyróżnienie za bardzo dobre wyniki finansowe, sukces rynkowy i działania przyjazne środowisku.

Celem konkursu jest promocja społecznego zaangażowania i społecznej odpowiedzialności biznesu, wspieranie dobrego wizerunku przedsiębiorcy, edukacja nt. solidarności społecznej i społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), zmiana postaw społeczeństwa wobec biznesu, budowanie relacji między biznesem a lokalną społecznością, popularyzacja i wspieranie rozwoju partnerskiej współpracy między biznesem a organizacjami pozarządowymi (NGO) oraz tworzenie społeczeństwa obywatelskiego. Laureaci konkursu otrzymują medal ze srebra z oznaczoną edycją, znaczek-miniaturę medalu oraz certyfikat medalu i dyplom.

 

Serdecznie gratulujemy!!!

Zarządy Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie i absolwenckiej Fundacji im. M. Oczapowskiego

Komentarze nie są dozwolone.