Uhonorowani najwyższym odznaczeniem Związku Młodzieży Wiejskiej

Ostatnio najwyższe odznaczenie Związku Młodzieży Wiejskiej im. Ignacego Solarza przyznano kilku byłym działaczom  studenckiej organizacji ZMW w WSR i ART. w Olsztynie: mgr. inż. Ryszardowi  Dobkowi,  współzałożycielowi studenckiej organizacji ZMW w Kortowie i przewodniczącym Zarządu Uczelnianego ZMW w latach 1958-1959, dr. inż. Ryszardowi Jankowskiemu założycielowi Teatrzyku Kukiełkowego „MIŚ” i dr. inż.Bolesławowi Pilarkowi,  przewodniczącemu Zarządu Uczelnianego i członkowi Prezydium Zarządu Wojewódzkiego w latach 1964-65. Do tej pory takim odznaczeniem uhonorowano następujących absolwentów WSR i ART.: mgr.inż. Eugeniusza Faja, byłego przewodniczącego Zarządu Powiatowego ZMW w Węgorzewie, dr. inż. Andrzeja Nowaka, byłego przewodniczącego Zarządu Uczelnianego i byłego przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego, mgr. inż. Wojciecha Wacewicza, byłego wiceprzewodniczącego Zarządu Uczelnianego i Zarządu Wojewódzkiego, dr. inż. Leona Szeląga byłego przewodniczącego Zarządu Uczelnianego i byłego przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego oraz mgr.inż. Adama Ślimaka.

Serdecznie gratulujemy

Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów UWM w  Olsztynie

Komentarze nie są dozwolone.