Wrzesień, 2013

VI EDYCJA KONKURSU O NAGRODĘ PREZESA NBP ZA NAJLEPSZĄ PRACĘ MAGISTERSKĄ Z ZAKRESU NAUK EKONOMICZNYCH

Narodowy Bank Polski zaprasza do udziału w kolejnej edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych.

Coroczny Konkurs na najlepszą pracę magisterską to jedna z cyklicznych inicjatyw Narodowego Banku Polskiego mająca na celu pobudzanie zainteresowania młodych ludzi kwestiami ekonomii i finansów, a w szczególności polityki pieniężnej i rynków finansowych. Czytaj reszte tego wpisu »

Brak komentarzy

FESTIWAL SERÓW i TWAROGÓW POLSKIEGO MLECZARSTWA W OLSZTYNIE

W Olsztynie na terenach Hotelu „OMEGA” odbył się pod patronatem senatora RP i rektora UWM prof. dr hab. Ryszarda Góreckiego oraz prezydenta Olsztyna dr. Piotra Grzymowicza pierwszy festiwal serów, którego głównym organizatorem była kierowana przez prof. dr. hab. Bogusława Staniewskiego Katedra Mleczarstwa i Zarządzania Jakością Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Współorganizatorami byli: CSK Food Enrichment Poland Sp. z o.o., DIVERSEY Polska Sp. z o.o., – OBRAM Sp. z o.o., SEALED AIR POLSKA Sp. z o.o. i TREPKO Sp. z o.o. Partnerem imprezy był także Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie. Festiwal współfinansowany był z Funduszu Promocji Mleka. Czytaj reszte tego wpisu »

Brak komentarzy

Zobaczyć Kortowo i … wrócić

Spotkać kolegów i koleżanki oraz zobaczyć Kortowo – to dwa powody, dla których absolwenci niezależnie, którego rocznika UWM i wszystkich poprzedzających go uczelni przyjeżdżają na zjazdy w Dniu Absolwenta UWM.


Zobaczyć Neapol i umrzeć – mawiają Włosi. Natomiast kortowiacy mówią tak: zobaczyć Kortowo i jeszcze tu wrócić. Dlaczego? Żeby spotkać kolegów i koleżanki oraz zobaczyć Kortowo. To dwa powody, dla których absolwenci niezależnie, którego rocznika UWM i wszystkich poprzedzających go uczelni przyjeżdżają na zjazdy absolwenckie w Dniu Absolwenta UWM. Czytaj reszte tego wpisu »

Brak komentarzy