Styczeń, 2013

Z dyplomami, z nagrodami …

Dyplomy ukończenia studiów absolwenci Wydziału Nauki o Środowisku UWM odebrali 8 grudnia. Było ich w minionym roku 273. Z tego na inżynierii środowiska – 35 osób, na rybactwie 51 i reszta na ochronie sadowiska. Uroczystość rozdania dyplomów stała się okazją do licznych podziękowań władzom poprzedniej kadencji za trud włożony w wykształcenie tych, którzy zakończyli już swą edukację. Czytaj reszte tego wpisu »

Brak komentarzy

Dyplomy – Wydział Geodezji i Gospodarki Przestrzennej

Miejscem uroczystości było sala Centrum Konferencyjnego UWM (zapełniona po brzegi). Licznie zjawili się goście – przedstawiciele władz samorządowych Olsztyna i regionu oraz jednostek i firm współpracujących z wydziałem. Czytaj reszte tego wpisu »

Brak komentarzy

Rozdanie dyplomów na Wydziale Humanistycznym

Czytaj reszte tego wpisu »

Brak komentarzy

Rozdanie dyplomów Wydział Prawa i Administracji

Czytaj reszte tego wpisu »

Brak komentarzy

W czepkach zatrudnione

Mimo podniosłości, gala była bardzo sympatyczna, kameralna, pełna uśmiechu i żartów. Tak ze studiami żegnały się absolwentki pielęgniarstwa. Uroczystość rozdania dyplomów absolwentom pielęgniarstwa z Wydziału Nauk Medycznych odbyła się w Bibliotece Uniwersyteckiej 13 grudnia. Rozpoczęła się bardzo poważnie – od wspaniale odśpiewanego Mazurka Dąbrowskiego, a potem wszystko potoczyło się lawinowo. Najpierw było przemówienie prof. Wojciecha Maksymowicza – dziekana, który w miłych słowach pożegnał absolwentów, życząc im także sukcesów w życiu i pracy. Następnie odbyło się wręczenie dyplomów 203 absolwentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia. Czytaj reszte tego wpisu »

Brak komentarzy

Absolwencie, powodzenia!

Grono absolwentów UWM powiększyło się o kolejnych dyplomantów. W sobotę 24 listopada absolwenci wydziałów Nauki o Żywności, Biologii i Biotechnologii oraz Nauk Ekonomicznych odebrali dyplomy ukończenia studiów.

Do ponad 14 tys. absolwentów Wydziału Nauki o Żywności dołączyła grupa 820 świeżo upieczonych inżynierów i magistrów inżynierów. Czytaj reszte tego wpisu »

Brak komentarzy

Rozdanie dyplomów na Wydziale Teologicznym UWM 19 listopad 2012 r.

Czytaj reszte tego wpisu »

Brak komentarzy