Maj, 2012

ZŁOTE DYPLOMY – 50 lat minęło …

Zespół inicjatywny w składzie prof. dr hab. Marian Kozłowski, mgr inż. Stanisław Stępień i mgr inż. Jerzy Zmysłowski, postanowili uczcić pięćdziesiątą rocznicę ukończenia studiów jubileuszowym spotkaniem koleżanek i kolegów. Mieli obawy, czy się uda, gdyż studia na ich roczniku ukończyło zaledwie 30 osób. Ich obawy okazały się płonne. Udział w spotkaniu zadeklarowało 17 osób, w tym dwie z małżonkami.

Spotkaniu przewodniczył Stanisław Stępień, były starosta roku, który powiedział, że podczas ich studiów panowała rodzinna atmosfera. Zarówno pracownicy naukowi, jak i techniczni chętnie pomagali studentom. Czytaj reszte tego wpisu »

Brak komentarzy

Kurs przygotowawczy

Fundacja im M. Oczapowskiego organizuje w Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie kurs przygotowawczy z rysunku odręcznego dla kandydatów na studia na kierunku architektura krajobrazu – Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa. Czytaj reszte tego wpisu »

Brak komentarzy

ZOOTECHNICY rocznik 1959

Zorganizowali 7 jubileuszowych zjazdów rocznika studiów. Wydali książkę z własnymi wspomnieniami. Ostatnio spotykają się co roku. W maju br. zorganizowali „Spotkanie Zootechników 1959” w ramach działalności Klubu  Branżowego „ ZOOTECHNICY” Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Czytaj reszte tego wpisu »

Brak komentarzy

Zaproszenie

Zarząd Klubu

„ Ziemia Warmińska”

Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emilii Sukertowej

w Olsztynie Czytaj reszte tego wpisu »

Brak komentarzy

UWM znowu wyżej w rankingu

Możemy być dumni. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w rankingu szkół wyższych miesięcznika Perspektywy systematycznie pnie się w górę. W tym roku awansował aż o 4 miejsca.

Według rankingu Perspektyw UWM został w tym roku sklasyfikowany na 26. miejscu wśród polskich szkół wyższych – o 4miejsca wyżej niż przed rokiem. Czytaj reszte tego wpisu »

Brak komentarzy