Dnia 15 grudnia 2016 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego odbyło się otwarte Seminarium Naukowe „Transatlantyckie Partnerstwo w dziedzinie Handlu i Inwestycji -szansa na rozwój czy zagrożenie dla Europy? Umowa o wolnym handlu pomiędzy Unią Europejską a Kanadą -jakie zmiany może przynieść? ”. Zainteresowani mieli możliwość wysłuchać wykładu dr Beaty Pachucy-Smulskiej pt. „ Rynek żywności wobec TTIP”, dr Szymona Kisiela „ Mechanizm ISDS w ramach umowy TTIP” oraz dr Macieja Bendorf-Bundorf „CETA- skutki dla rynku zamówień publicznych”.
W dyskusji udział wzięli przedstawiciele Wydziału Ekonomii: Pani Profesor Dr hab. Wiesława Lizińska oraz doktorant mgr Paweł Zasadzki oraz obecni na auli studenci kierunków prawo i ekonomia.

Link do dokładnego opisu wydarzenia znajdziecie państwo tutaj