Warsztaty: Nowa odsłona portalu uczestnika - Funding & Tender Opportunities krok po kroku

WARSZTATY : NOWA ODSŁONA PORTAL UCZESTNIKA – FUNDING & TENDER OPPORTUNITIES KROK PO KROKU

Warsztaty odbędą się: 29/05/2019 (środa)

w godz. 10:00 – 12:00

Miejsce: Biblioteka Uniwersytecka, w sali 103 (ul. M. Oczapowskiego 12B).

Warsztaty skierowane są do naukowców ze wszystkich wydziałów. Spotkanie poprowadzą: Pani Agnieszka Murzec-Wojnar oraz Pani Ewelina Sobocińska z Regionalnego Punktu Kontaktowego PB UE w Olsztynie.

Praktyczne warsztaty, umożliwiające uczestnikom zapoznanie się z działaniem nowego serwisu Komisji Europejskiej Funding & Tender Opportunites, który jest następcą dotychczasowego Participant Portal. Na spotkaniu poruszymy kwestie, m.in.: struktury programu Horyzont2020, dokumentacji konkursowej, możliwości aplikowania, tworzenie profilu naukowca, instytucji badawczej czy przedsiębiorstwa, poszukiwanie partnerów do współpracy, a także rejestracji ekspertów oceniających wnioski projektowe w programie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona do 20 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja dostępna będzie wkrótce na stronie www.uwm.edu.pl/rpk w zakładce "Szkolenia".