Warsztaty dotyczące ERC dla naukowców wszystkich dziedzin

Szanowni Państwo informujemy o możliwości wzięcia udziału w szkoleniu dotyczącym grantów ERC prowadzonym przez agencję szkoleniową Key Innovations.

Warsztaty odbędą się 8 grudnia w godzinach 9.00-13.00 i będzie otwarte dla naukowców reprezentujących wszystkie dziedziny i posiadających co najmniej stopień naukowy doktora uzyskany nie później niż w 2019r. Całość zostanie poprowadzona w języku angielskim i odbędzie się on-line poprzez platformę Zoom.

Szkolenie będzie składało się z pięciu części poświęconych najważniejszym zagadnieniom związanym ze składaniem aplikacji ERC.

Zostaną omówione: kryteria i proces oceny wniosków, sposoby opisywania nowatorskiej metodologii, kwestie dotyczące oszacowania budżetu projektu. Uczestnicy dowiedzą się, jak zaprezentować swoje osiągnięcia w najkorzystniejszy sposób oraz otrzymają wskazówki, jak wybrać właściwy panel oraz, jak zaadresować wniosek do ewaluatorów.

Rejestracja jest obowiązkowa i potrwa do 4 grudnia 2020 r.