Szkolenie: Indywidualne stypendia (Individual Fellowship) Marie Skłodowskiej-Curie w programie Horyzont 2020 - wskazówki jak przygotować wniosek

SZKOLENIE : INDYWIDUALNE STYPENDIA (INDIVIDUAL FELLOWSHIP) MARIE SKŁODOWSKIEJ-CURIE

W PROGRAMIE HORYZONT 2020-

WSKAZÓWKI JAK PRZYGOTOWAĆ WNIOSEK

które odbędzie się 28/05/2019 (wtorek);

Miejsce: Centrum Konferencyjne UWM, Aula Cytrynowa , ul. Dybowskiego 11,

w godzinach: 10:00-12:00

Szkolenie skierowane jest do osób ze stopniem naukowym doktora lub z co najmniej 4 letnim doświadczeniem w pracy badawczo-naukowej. Program Individual Fellowships stwarza naukowcom możliwość rozwijania kariery naukowej poprzez realizację badań w Europie (European Fellowships) oraz poza Europą (Global Fellowships).

Individual Fellowships Marie Skłodowskiej-Curie to indywidualne projekty badawczo-szkoleniowe, umożliwiające naukowcom uzyskanie nowych umiejętności i kompetencji poza granicami kraju. Projekty dotyczyć mogą wszystkich dziedzin wiedzy i obejmują okres od 12 do 36 miesięcy (w zależności od typu projektu). Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Rejestracja wyłącznie w formie elektronicznej na stronie www.uwm.edu.pl/rpk w zakładce „Szkolenia” . Ilość miejsc ograniczona do 30 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. Serdecznie zapraszamy.