Szkolenie: " Dzień z Narodową Agencją Wymiany Akademickiej i oferta portalu EURAXESS"

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprasza na szkolenie:

pt.  „Dzień z Narodową Agencją Wymiany Akademickiej i oferta portalu EURAXESS”

które odbędzie się: 19 lutego br. (środa) w godz. 11.00– 14:30 w Centrum Konferencyjno – Ekspozycyjnym Stara Kotłownia ul. Prawocheńskiego 9, sala 102

Spotkanie organizują Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE (RPK PB UE) wraz z Narodową Agencją Wymiany Akademickiej (NAWA).

Organizowane wydarzenie poświęcone jest przedstawieniu ofert i programów wspierających rozwój kariery naukowej, dedykowanych zarówno instytucjom np. Program PROM, STER, Akademickie Partnerstwa Międzynarodowe, jak i naukowcom np. Polskie Powroty, Program im. Bekkera. Przedstawione zostaną również bogate możliwości portalu EURAXESS np. wyszukiwanie staży, stypendiów, zamieszczanie naukowego CV itp.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Rejestracja wyłącznie w formie elektronicznej na stronie www.uwm.edu.pl/rpk w zakładce Szkolenia. Ilość miejsc ograniczona do 50 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.