“Wsparcie dla naukowców – działania Marii Skłodowskiej-Curie – MSCA”

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE wraz z Domem Polski Wschodniej w Brukseli organizuje webinarium pt.
“Wsparcie dla naukowców – działania Marii Skłodowskiej-Curie – MSCA”

które odbędzie się w dniu 26 listopada 2021 r. (piątek)
w godz. 10:00 – 13:00
na platformie
Webex

Działania „Marie Skłodowska-Curie” finansują doskonałe badania i innowacje oraz wyposażają naukowców na wszystkich etapach ich kariery w nową wiedzę i umiejętności poprzez mobilność ponad granicami i kontakt z różnymi sektorami i dyscyplinami. MSCA pomaga budować potencjał Europy w zakresie badań i innowacji, inwestując w długoterminowe kariery wybitnych naukowców. Podstawowym wymogiem jest międzynarodowa mobilność naukowców.

Nasze szkolenie ma za zadanie zapoznać Państwa z działaniami Marii Skłodowskiej-Curie, pokazać w jaki sposób aplikować o granty a także przybliżyć możliwości jakie dają te działania w połączeniu z funduszami Polityki Spójności. Swoimi doświadczeniami podzieli się z Państwem także ekspert oceniający wnioski

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale konieczna jest rejestracja. W  celu rejestracji należy do dnia 23 listopada 2021 na adres: info@eastpoland.eu wysłać imię i nazwisko oraz adres email. Przed wydarzeniem, na wskazany adres zostanie wysłane zaproszenie wraz z linkiem do webinarium, który będzie aktywny na 15 minut przed rozpoczęciem.

Agenda spotkania tutaj.

Serdecznie zapraszamy na szkolenie