Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprasza na webinarium :

,, Powiedz TAK swojej karierze naukowej - poznaj zasady aplikowania o stypendium MSCA Postdoctoral Fellowship’’

które odbędzie się: 28 lipca 2021 r. (środa)
w godz. 10:00 – 12:00
na platformie Microsoft Team

Szkolenie dotyczyć będzie pierwszych konkursów MSCA Postdoctoral Fellowships ogłoszonych w programie Horyzont Europa. Skierowane jest przede wszystkim do naukowców ze stopniem doktora, którzy chcą postawić na własny rozwój poprzez realizację indywidualnego projektu badawczo-szkoleniowego w jednostce z sektora akademickiego lub pozaakademickiego zlokalizowanego w dowolnym miejscu na świecie.

Spotkanie poprowadzą pani Agnieszka Murzec-Wojnar i pani Ewelina Sobocińska
z Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE w Olsztynie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale konieczna jest rejestracja.
Do osób zarejestrowanych zostanie wysłana wiadomość mailowa z aktywnym linkiem do spotkania. Link zostanie wysłany  dzień przed webinarium.

Zespół RPK PB UE

Limit miejsc:
Rodzaj rejestracji:
jednostopniowa

Przyjmowanie zgłoszeń na to szkolenie zostało zakończone.