Osoby zapisane na szkolenie |
Lp | Nazwisko | Imię | |
1. | Andronowska | Aneta |
IRZiBŻ PAN Olsztyn | |
2. | Antoszewska | Beata |
UWM w Olsztynie | |
3. | Baran | Scholastyka |
Biblioteka Uniwersytecka | |
4. | Bartnikowska | Urszula |
UWM | |
5. | Białobrzewska | Karolina |
Olsztyńska Szkoła Wyższa im. Józefa Rusieckiego | |
6. | Bielecki | Aleksander |
WBiB, UWM w Olsztynie | |
7. | Bikowska | Katarzyna |
Biblioteka Uniwersytecka | |
8. | Borkowski | Krzysztof |
Olympus Polska | |
9. | Boruszewska | Dorota |
Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN | |
10. | Brzozowska | Renata |
UWM | |
11. | Burchart | Renata |
Wydział Nauk Ekonomicznych UWM | |
12. | Capłap | Katarzyna |
IRZiBŻ PAN w Olsztynie | |
13. | Chwała | Barbara |
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie | |
14. | Ciak | Natalia |
WNT UWM | |
15. | Cichocka | Joanna |
WBiB, UWM w Olsztynie | |
16. | Cygan | Marta |
Warmińsko-Mazurska Agencja Energetyczna Sp. z o.o. | |
17. | Czarnowska | Marta |
UWM | |
18. | Dadasiewicz | Marzena |
Wydział Geodezji i GP | |
19. | Doboszynska | Anna |
UWM Klinika Pulmonologii | |
20. | Doskocz | Adam |
UWM w Olsztynie | |
21. | Gagacki | Witold |
Miejska Biblioteka Publiczna im. W. Kętrzyńskiego w Kętrzynie | |
22. | Garbowski | Marek |
UWM, WNE | |
23. | Gawrońska-Kozak | Barbara |
Instytut Rozrodu Zwierzat i Badań Żywności PAN Olsztyn | |
24. | Gaziński | Benon |
UWM, WNS | |
25. | Gospodarska | Emilia |
Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań zywności | |
26. | Gołaszewski | Janusz |
UWM | |
27. | Grabowska | Anna |
IRZiBŻ PAN Olsztyn | |
28. | Grabski | Maciej |
IHiSM UWM | |
29. | Gudzbeler | Grzegorz |
Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie | |
30. | Gujska | Elzbieta |
WNoŻ - KTiBŻ | |
31. | Gładkowska | Eliza |
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski | |
32. | Hutorowicz | Andrzej |
Instytut Rybactwa Śródlądowego | |
33. | Jagłowski | Mieczysław |
Wydział Humanistyczny | |
34. | Jakubowska | Dominika |
UWM | |
35. | Jarmołowicz | Sylwia |
Instytut Rybactwa Śródlądowego | |
36. | Jarocka-Cyrta | Elżbieta |
Wydział nauk Medycznych katedra pediatrii klinicznej | |
37. | Jaroszewski | Jerzy |
UWM | |
38. | Jasiński | Karol |
UWM Olsztyn | |
39. | Jaworski | Zbigniew |
UWM Olsztyn | |
40. | Jeliński | Tomasz |
IRZiBŻ PAN w Olsztynie | |
41. | Kaczyński | Piotr |
Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie | |
42. | Kamiński | Tadeusz |
Wydział Biologii i Biotechnologii | |
43. | Karol-Pichola | Wiktoria |
WGiGP Katedra Geodezji Szczegółowej | |
44. | Kempa-Kulas | Małgorzata |
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie | |
45. | Kil | Jacek |
Wydział Geodezji i Gosp. Przestrzennej UWM w Olsztynie | |
46. | Klasa | Andrzej |
UWM | |
47. | Klimkowski | Marek |
WGiGP Katedra Geodezji Szczegółowej | |
48. | Kolwicz-Gańko | Aleksandra |
Olsztyńska Szkoła Wyższa im. Józefa Rusieckiego | |
49. | Kosiba | Beata |
UWM | |
50. | Kotowicz | Wojciech |
UWM | |
51. | Kowalczyk | Anna |
WGiGP UWM | |
52. | Kowalczyk | Katarzyna |
UWM | |
53. | Kowalczyk-Zięba | Ilona |
IRZiBŻ PAN Olsztyn | |
54. | Kowalewski | Jacek |
Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych UWM | |
55. | Kozera | Katarzyna |
Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk w Olsztynie | |
56. | Kończyk | Kamil |
Olsztyńska Szkoła Wyższa im. Józefa Rusieckiego | |
57. | Krajewska | Anna |
Katedra Planowania i Inżynierii Przestrzennej UWM w Olsztynie | |
58. | Krot | Grzegorz |
Instytut Energetyki | |
59. | Kumelska | Magdalena |
Instyut Nauk Politycznych | |
60. | Kupren | Krzysztof |
UWM wydział Noś | |
61. | Kutaj | Małgorzata |
UWM Wydz Humanist | |
62. | Kuś | Krzysztof |
WNT | |
63. | Kępski | Piotr |
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego | |
64. | Lempaszek | Andrzej |
UWM WNT | |
65. | Leszczewska | Justyna |
Olsztyńska Szkoła Wyższa im. Józefa Rusieckiego | |
66. | Liszewska | Małgorzata |
Instytut Filozofii (WH) | |
67. | Loro | Paweł |
UWM Olsztyn | |
68. | Majer | Piotr |
Wydział Prawa i Administracji | |
69. | Maruszczak | Marek |
UWM Wydział Humanistyczny | |
70. | Matusiak | Karolina |
Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie | |
71. | Mietelska | Katarzyna |
Wydział Bioinżynierii Zwierząt, KBiBZ | |
72. | Mikulski | Maciej |
UWM KMiETI | |
73. | Miller | Joanna |
Centrum Rozwoju Engram | |
74. | Muraszko | Jakub |
Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie | |
75. | Murzec-Wojnar | Agnieszka |
UWM | |
76. | Muszak | Jolanta |
IRZiBŻ PAN | |
77. | Myśliwczyk | Iwona |
UWM Wydział Nauk Społecznych | |
78. | Napiórkowska-Krzebietke | Agnieszka |
Instytut Rybactwa Śródlądowego | |
79. | Nogalska | Anna |
Katedra Chemii Rolnej i Ochrony Środowiska | |
80. | Nogalski | Zenon |
Wydział Bioinżynierii Zwierząt | |
81. | Olba-Zięty | Ewelina |
CBEO UWM | |
82. | Oponowicz | Agnieszka |
Katedra Fizjologii Człowieka | |
83. | Orzechowski | Mirosław |
Katedra Gleboznawstwa i Ochrony Gleb | |
84. | Patyk | Wojciech |
PPHU TRANS | |
85. | Pawluczuk | Jan |
UWM Olsztyn | |
86. | Podlasz | Piotr |
Wydział Medycyny Weterynaryjnej | |
87. | Prokopowicz | Katarzyna |
Olsztyńska Szkoła Wyższa im. J. Rusieckiego | |
88. | Prusinowska | Teresa |
IRZiBŻ PAN | |
89. | Przegrocki | Andrzej |
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania im. Prof. T. Kotarbińskiego | |
90. | Przewłocki | Sławomir |
OSW Olsztyn | |
91. | Pulińska | Urszula |
UWM | |
92. | Pytko | Anna |
KPK | |
93. | Radziszewska | Maria |
UWM | |
94. | Rolka | Elżbieta |
WKSiR UWM Olsztyn | |
95. | Rudnicka | Ewa |
Biblioteka Uniwersytecka UWM | |
96. | Rycharska | Anna |
Wydział Geodezji i GP UWM Olsztyn | |
97. | Rząsa | Krzysztof |
Wydział Geodezji i GP UWM Olsztyn | |
98. | Sawczuk | Wiktor |
UWM WNS | |
99. | Seroka | Martyna |
WPiA UWM | |
100. | Siemiński | Marek |
UWM WNE | |
101. | Sienica | Anna |
IRZiBŻ PAN | |
102. | Siewicz | Katarzyna |
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski | |
103. | Sinderewicz | Emilia |
Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie | |
104. | Skipor | Janina |
IRZiBŻ PAN | |
105. | Smólczyński | Sławomir |
Katedra Gleboznawstwa i Ochrony Gleb | |
106. | Sobczuk-Szul | Monika |
WBZ, UWM Olsztyn | |
107. | Sobocińska | Ewelina |
UWM | |
108. | Stawecki | Konrad |
Instytut Rybactwa Śródlądowego w Olsztynie | |
109. | Stolarski | Mariusz |
UWM | |
110. | Suchowiecka | Anita |
UWM | |
111. | Sujkowski | Zbigniew |
UWM Olsztyn | |
112. | Słowakiewicz | Dorota |
Olsztyńska Szkoła Wyższa im. Józefa Rusieckiego | |
113. | Trebnio-Śledzianowska | Kamila |
WMARR S.A. w Olsztynie | |
114. | Trojanowska | Magdalena |
Instytut Rybactwa Śródlądowego im. St. Sakowicza | |
115. | Tunowski | Jacek |
Instytut Rybactwa Śródlądowego | |
116. | Uzar | Hanna |
UWM | |
117. | Wasilewska | Karolina |
Wydział Bioinżynierii Zwierząt KBiBZ | |
118. | Wasyluk | Piotr |
Instytut Filozofii UWM w Olsztynie | |
119. | Wawrzyniak | Mariusz |
Olsztyńska Szkoła Wyższa im. Józefa Rusieckiego | |
120. | Wiczkowski | Wiesław |
IRZBŻ PAN Olsztyn | |
121. | Wiesak | Teresa |
IRZiBZ | |
122. | Wiszniewska-Łaszczych | Agnieszka |
uniwersytet Warmińsko-Mazurski | |
123. | Wiśniewska | Danuta |
WGiGP | |
124. | Woclawek-Potocka | Izabela |
Polska Akademia Nauk w Olsztynie | |
125. | Wojtacka | Joanna |
UWM WMW | |
126. | Wróblewska | Barbara |
Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN | |
127. | Wójcik | Marta |
Katedra Pedagogiki Specjalnej | |
128. | Wąsowska | Barbara |
Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie | |
129. | Zabielska | Izabela |
WNE | |
130. | Zadrożny | Mikołaj |
UWM | |
131. | Zalewska | Marta |
Katedra Chemii Rolnej i Ochrony Srodowiska | |
132. | Zander | Lidia |
UWM WNoŻ-KIiAP | |
133. | Zastrzeżyńska | Beata |
Olsztyńska Szkoła Wyższa im. J. Rusieckiego | |
134. | Zazula | Monika |
| |
135. | Zduńczyk | Sławomir |
Wydział Medycyny Weterynaryjnej | |
136. | Zielińska-Szczepkowska | Joanna |
UWM | |
137. | Zieliński | Henryk |
IRZiBŻ PAN w Olsztynie | |
138. | Zyta | Agnieszka |
UWM Olsztyn | |
139. | borkowska | katarzyna |
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski | |
140. | Ćwirynkało | Katarzyna |
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski | |
141. | Łach | Halina |
Istytut Historii iStosunków Miedzynarodowych | |
142. | Łojko | Majka |
Wydział Nauk Społecznych UWM | |
143. | Żołnowski | Andrzej |
WKSiR UWM Olsztyn | |
144. | Żuk | Małgorzata |
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie | |