Szkolenie ERA Chairs w Warszawie

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE informuje, że w związku z otwarciem 26 lipca br. konkursu WIDESPREAD-04-2019 ERA Chairs, Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprasza na szkolenie dot. przygotowywania wniosków projektowych w ramach niniejszego konkursu.

Szkolenie będzie składało się z dwóch części. Podczas pierwszej zostaną omówione ogólne zasady konkursu, poszczególne punkty części merytorycznej, najczęściej popełniane błędy oraz zasady tworzenia budżetu. Podczas drugiej części szkolenia, swoimi doświadczeniami z realizacji projektów ERA Chairs podzielą się koordynatorzy projektu MOSAiC z Międzynarodowego Instytutu Biologii Molekularnej i Komórkowej oraz ERA Chair Holder w projekcie CREATE z Instytutu Chemii Fizycznej PAN. Planowany jest również udział ewaluatora oceniającego wnioski ERA Chairs.

Warsztaty odbędą się 4 września 2018r w Instytucie Podstawowych Problemów Techniki PAN przy ul. Pawińskiego 5B w sali Rady Naukowej (II piętro) w godzinach 9:30 – 14:00.

Więcej informacji tutaj.