Konkurs na staż dla młodych naukowców w University of Deusto (Hiszpania)

W ramach projektu 6i Dirs project The University of Deusto (Hiszpania) otworzyło drugi konkurs na 9 miejsc stażowych dla najlepszych młodych naukowców.
Projekt obejmuje siedem programów doktoranckich i 24 zespoły badawcze ds. Doskonałości z 5 interdyscyplinarnymi platformami i 4 interdyscyplinarnymi obszarami. W 2020 r. w ramach pierwszego konkursu 6i Dirs w ramach projektu zatrudniono 10 naukowców. Zgodnie z wymogami Komisji Europejskiej kandydaci zostali wybrani w drodze otwartej, przejrzystej, bezstronnej, sprawiedliwej i ogłaszanej na arenie międzynarodowej procedury w celu uniknięcia wszelkiego rodzaju nierówności lub dyskryminacji, gwarantującej uczciwy proces selekcji.

Drugi nabór kandydatów potrwa do 5 marca 2021 r. Do wyboru jest 16 wybranych tematów rekrutacji.

W konkursie w 2021 r. Zostanie zatrudnionych 9 badaczy.

Szczegółowa oferta

Guide for Applicant

Zachęcamy do zapoznania się i aplikowania!