Radiowe i telewizyjne wykłady otwarte

6.03 - "Fizyka podstawą rozumienia świata", dr hab. Leszek Błaszkiewicz (Wydział Matematyki i Informatyki)

17.03 - "Tajemnice percepcji wzrokowej", dr Piotr Markiewicz (Wydział Humanistyczny, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie)

18.03 - "Skąd się wzięły wirusy?", dr hab. Stanisław Czachorowski, prof. UWM (Wydział Biologii i Biotechnologii)

19.03 - "Samorządowe akty prawa miejscowego w Polsce - zasady i tryb ich wydawania", dr hab. Stanisław Bułajewski oraz "Ochrona danych osobowych i informacji niejawnych", dr Marcin Adamczyk (Wydział Prawa i Administracji)

20.03 - "Światło okiem fizyka", dr hab. Sławomir Kulesza (Wydział Matematyki i Informatyki)

23.03 - "Pandemia koronawirusa a gospodarka swiata, Polski i regionu", dr Tomasz Wierzejski (Wydział Nauk Ekonomicznych)

24.03 - "Zaburzenia percepcji wzrokowej", dr Piotr Markiewicz (Wydział Humanistyczny, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie)

25.03 - "Matematyka jako zaplecze medycyny" - dr inż. Mariusz Bodzioch (Wydział Matematyki i Informatyki)

26.03 - "Falozofia, czyli fizyka fal", dr hab. Sławomir Kulesza (Wydział Matematyki i Informatyki)

27.03 - "Co mają wspólnego: smog zimowy, smog letni i przeciwutleniacze?", dr hab. Danuta Zielińska, prof. UWM oraz dr inż. Kazimierz Warmiński (Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa - Katedra Chemii)