Konkurs na stanowisko wykładowcy w Studium Wychowania Fizycznego i Sportu

ogłasza konkurs
na stanowisko wykładowcy
w Studium Wychowania Fizycznego i Sportu

Kandydaci ubiegający się o zatrudnienie na stanowisku wykładowcy powinni posiadać:

• co najmniej tytuł magistra wychowania fizycznego,
  • siedmioletni staż pracy na stanowisku instruktora w Studium Wychowania Fizycznego i Sportu,
  • kandydaci spoza Uniwersytetu udokumentowany co najmniej ośmioletni staż pracy dydaktycznej,
  • uprawnienia instruktora narciarstwa,
  • uprawnienia instruktora koszykówki,
  • posiadać doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych na poziomie akademickim (piłka nożna, atletyka terenowa, turystyka rowerowa, kajaki, tenis, zajęcia aerobowe i na siłowni, piłka siatkowa i koszykówka, trójbój siłowy),
  • inne uprawnienia - szczególnie ze sportów wodnych,

Wymagane dokumenty:

• podanie (kierowane do Prorektora ds. Kadr UWM w Olsztynie),
  • curriculum vitae,
  • kwestionariusz osobowy,
  • odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych,
  • opinię z dotychczasowego miejsca pracy,
  • kserokopie uprawnień instruktorskich,
  • kserokopie uprawnień ukończonych kursów specjalistycznych oraz dyplomów samodoskonalenia zawodowego,
  • ważne badanie lekarskie.

Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu przez Rektora bez podania przyczyn.
Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty.
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu Ustawy z dnia 27 lipca 2005 roku Prawo o szkolnictwie wyższym (Dz. U. 2012 r. poz. 572 z późn. zm.).

Termin składania ofert upływa 12 listopada 2013 roku.

Zgłoszenia udziału w konkursie należy składać w Biurze ds. Kadr Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie, ul. Oczapowskiego 2 ( Rektorat, pok. 10)

PROREKTOR
dr hab. Mirosław Gornowicz, prof. UWM