Konkurs na stanowisko wykładowcy w Katedrze Filologii Angielskiej

ogłasza konkurs

na stanowisko wykładowcy
w Katedrze Filologii Angielskiej

Kandydaci ubiegający się o stanowisko wykładowcy powinni posiadać:

• co najmniej tytuł magistra w zakresie filologii angielskiej
  • doświadczenie praktyczne w zakresie nauczania języka angielskiego (praca jako nauczyciel języka angielskiego)
  • szeroką wiedzę z zakresu kultury krajów anglojęzycznego obszaru językowego
  • umiejętności językowe na poziomie rodzimego użytkownika języka angielskiego (native speaker)

Wymagane dokumenty:

1. Podanie kierowane do Rektora UWM w Olsztynie,
  2. Życiorys,
  3. Kwestionariusz osobowy z fotografią,
  4. Odpis dyplomu,
  5. Wykaz osiągnięć w pracy naukowej (wykaz publikacji) i dydaktycznej (wykaz prowadzonych przedmiotów),
  6. Oświadczenie o stanie zdrowia pozwalające na wykonywanie pracy na stanowisku określonym w ogłoszeniu o konkursie,
  7. Świadectwo pracy z opinią z poprzedniego miejsca zatrudnienia (dotyczy osób spoza UWM).

Informacja:

• Zgłoszenia udziału w konkursie należy składać w Dziekanacie Wydziału Humanistycznego, ul. K. Obitza 1,10-725 Olsztyn, w terminie do 12.04.2018 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 17.04.2018 r.
  • Przedział wynagrodzenia dla stanowiska wymienionego w konkursie zawiera się w przedziale 2400-2600 PLN.
  • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu przez Rektora bez podania przyczyny;
  • Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty.
  • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu Ustawy z dnia 27 lipca 2005 roku Prawo o szkolnictwie wyższym (Dz. U. z 2016 r., poz. 1842 z późn. zm.).

Dziekan Wydziału Humanistycznego
dr hab. Andrzej Szmyt, prof. UWM