Konkurs na stanowisko starszy wykładowca w grupie pracowników dydaktycznych w Katedrze Administracji i Bezpieczeństwa Wewnętrznego

Data ogłoszenia:
06/09/2019
Stanowisko:
starszy wykładowca

DZIEKAN UNIWERSYTETU WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W OLSZTYNIE FILII W EŁKU

ogłasza konkurs

na stanowisko starszy wykładowca w grupie pracowników dydaktycznych
w Katedrze Administracji i Bezpieczeństwa Wewnętrznego

Kandydat przystępujący do konkursu powinien posiadać:

• Stopień naukowy doktora z zakresu pedagogiki
  • Kwalifikacje nauczycielskie potwierdzone posiadaniem stopnia nauczyciela dyplomowanego
  • Doświadczenie pracy w szkole  lub innej placówce oświatowej na stanowisku nauczyciela
  • Doświadczenie w pracy w zakresie doskonalenia nauczycieli,
  • Doświadczenie w pracy na kierowniczych stanowiskach związanych z oświatą, umożliwiające dobrą znajomość środowiska oświatowego, a także posiadanie umiejętności obserwacji i oceny pracy nauczyciela oraz jakości prowadzonych zajęć z uczniami (słuchaczami)
  • Doświadczenie w przygotowaniu oraz prowadzeniu zajęć na studiach wyższych
  • Dorobek naukowy i popularnonaukowy w zakresie pedagogiki oraz innych nauk humanistycznych i społecznych

Wykaz dokumentacji konkursowej:

1.   podanie adresowane do Prorektora ds. Kadr UWM w Olsztynie
  2.   życiorys naukowy (CV),
  3.   kwestionariusz osobowy z fotografią ,
  4.   odpis aktu nadania stopnia doktora
  5.   wykaz  dorobku naukowego,
  6.   opinię z ostatniego miejsca pracy (dotyczy osób spoza UWM)
  7.   oświadczenie o stanie zdrowia pozwalające na wykonywanie pracy na stanowisku   określonym w ogłoszeniu o konkursie
  8.   inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje

Informacje:

• Zgłoszenia udziału w konkursie należy składać w Dziekanacie Filii UWM w Ełku, ul. Kościuszki 23, w terminie do dnia 04 października 2019r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 04 października 2019r.
  • Wynagrodzenie dla stanowiska starszy wykładowca zawiera się w przedziale: 4.680,00 PLN – 4.900,00 PLN
  • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu przez Rektora bez podania przyczyn.
  • Nie poinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu Ustawy z dnia 27 lipca 2005 roku Prawo o szkolnictwie wyższym (tekst jedn. Dz. U.  2017 r., poz. 2183 z późn. zm.).

Dziekan Filii w Ełku

prof. dr hab. Wojciech Guzewicz, prof. zw.