Konkurs na stanowisko profesora zwyczajnego w Katedrze Chorób Wewnętrznych

ogłasza konkurs

na stanowisko profesora zwyczajnego
w Katedrze Chorób Wewnętrznych

Warunki podmiotowe wymagane od kandydatów przystępujących do konkursu:

• tytuł naukowy profesora nauk medycznych,
  • dorobek naukowy i organizacyjny z zakresu chorób wewnętrznych,
  • specjalizacje z chorób wewnętrznych, endokrynologii i diabetologii,
  • osiągnięcia na gruncie dydaktyczno-naukowym,
  • funkcja promotora w co najmniej jednym zakończonym przewodzie doktorskim.

Wykaz dokumentacji konkursowej:

1. podanie (kierowane do JM Rektora),
  2. życiorys,
  3. kwestionariusz osobowy (obowiązujący w UWM),
  4. odpis dokumentu stwierdzającego uzyskanie tytułu naukowego profesora oraz stopnia doktora habilitowanego,
  5. odpis dokumentu potwierdzającego uzyskanie stopnia naukowego doktora,
  6. kopia dyplomu ukończenia studiów wyższych,
  7. kopia prawa wykonywania zawodu,
  8. kopia dyplomów uzyskanych specjalizacji,
  9. autoreferat informujący o osiągnięciach w działalności naukowo-badawczej, dydaktycznej i organizacyjnej,
  10. oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na wykonywanie pracy na stanowisku profesora zwyczajnego,
  11. oświadczenie, że UWM w Olsztynie będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu Ustawy z dnia 27 lipca 2005 r. Prawo o szkolnictwie wyższym (teks jedn. Dz. U. 2012 r. poz. 572 z późn. zm. ).

Informacje:

• Zgłoszenia udziału w konkursie należy składać w Dziekanacie Wydziału Nauk Medycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, al. Warszawska 30, w terminie do dnia 11 sierpnia 2016 r.
  • Wynagrodzenie dla stanowiska profesora zwyczajnego zawiera się w przedziale: 5390 –8200 zł brutto.
  • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu przez Rektora bez podania przyczyn.
  • Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty.

Dziekan Wydziału Nauk Medycznych

prof. dr hab. n. med. Wojciech Maksymowicz