Konkurs na stanowisko profesora wizytującego w Katedrze Pediatrii Klinicznej

ogłasza konkurs

na stanowisko profesora wizytującego
w Katedrze Pediatrii Klinicznej

Warunki podmiotowe wymagane od kandydatów przystępujących do konkursu:

• tytuł naukowy profesora lub stopień naukowy doktora habilitowanego nauk medycznych,
  • bądź stopień doktora nauk medycznych oraz znaczne i twórcze osiągnięcia w pracy naukowej, zawodowej i dydaktycznej,
  • specjalizacja z zakresu pediatrii i alergologii,
  • udokumentowany dorobek naukowy i organizacyjny z zakresu pediatrii, alergologii i immunologii.

Wykaz dokumentacji konkursowej:

1. podanie (kierowane do Prorektora ds. Kadr UWM w Olsztynie),
  2. życiorys,
  3. kwestionariusz osobowy (obowiązujący w UWM),
  4. odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych,
  5. kopia prawa wykonywania zawodu,
  6. odpis dokumentu stwierdzającego uzyskanie stopnia naukowego doktora,
  7. dokument potwierdzający uzyskanie specjalizacji,
  8. autoreferat informujący o osiągnięciach w dziedzinie naukowo- badawczej, dydaktycznej, organizacyjnej,
  9. oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na wykonywanie pracy na stanowisku profesora wizytującego.

Informacje:

• Zgłoszenia udziału w konkursie należy składać w Dziekanacie Wydziału Nauk Medycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, al. Warszawska 30, w terminie do dnia 26 sierpnia 2016 r.
  • Wynagrodzenie dla stanowiska profesora wizytującego zawiera się w przedziale: 4605–5000 zł brutto.
  • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu przez Rektora bez podania przyczyn.
  • Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty.

Dziekan Wydziału Nauk Medycznych

prof. dr hab. n. med. Wojciech Maksymowicz