Konkurs na stanowisko lektora w Instytucie Słowiańszczyzny Wschodniej

ogłasza konkurs

na stanowisko lektora
w Instytucie Słowiańszczyzny Wschodniej

Kandydaci ubiegający się o stanowisko lektora powinni posiadać:

- ukończone studia magisterskie na kierunku filologia angielska
- uprawnienia pedagogiczne
- stopień doktora nauk humanistycznych
- doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych na poziomie akademickim

Wymagane dokumenty:

1. Podanie kierowane do Rektora UWM w Olsztynie;
2. Życiorys;
3. Kwestionariusz osobowy z fotografią;
4. Odpisy dyplomów;
5. Wykaz osiągnięć w pracy dydaktycznej;
6. Oświadczenie o stanie zdrowia pozwalające na wykonywanie pracy na stanowisku określonym w ogłoszeniu o konkursie;
7. Świadectwo pracy z opinią z poprzedniego miejsca zatrudnienia (dotyczy osób spoza UWM).

Informacja:

• Zgłoszenia udziału w konkursie należy składać w Dziekanacie Wydziału Humanistycznego, ul. K. Obitza 1,10-725 Olsztyn, w terminie do 20.10.2017 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 7.11.2017 r.
  • Przedział wynagrodzenia dla stanowiska wymienionego w konkursie zawiera się w przedziale 2300-2500 PLN.
  • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu przez Rektora bez podania przyczyny.
  • Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty.
  • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu Ustawy z dnia 27 lipca 2005 roku Prawo o szkolnictwie wyższym (Dz. U. z 2016 r., poz. 1842 z późn. zm.).

Dziekan Wydziału Humanistycznego
dr hab. Andrzej Szmyt, prof. UWM