Konkurs na stanowisko asystenta – pracownika naukowego w Katedrze Chirurgii i Rentgenologii z Kliniką

Data ogłoszenia:
02/06/2017
Stanowisko:
asystent

DZIEKAN WYDZIAŁU MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ

UNIWERSYTETU WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W OLSZTYNIE

ogłasza konkurs

na stanowisko asystenta – pracownika naukowego

w Katedrze Chirurgii i Rentgenologii z Kliniką

z wynagrodzeniem w przedziale 3.000,00 zł -3.200,00 zł

Wymagania:

1. dyplom lekarza weterynarii,
  2. udokumentowany dorobek naukowy w postaci publikacji w czasopismach z listy Journal Citation Reports oraz posiadających Impact Factor,
  3. minimalnie 4 letnie doświadczenie w pracy klinicznej ze zwierzętami
  4. biegła znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie,
  5. znajomość zagadnień związanych z zabiegami ortopedycznymi a w szczególności osteotomii kości piszczelowej,
  6. praktyczna znajomość i doświadczenie w znieczulaniu różnych gatunków zwierząt,
  7. doświadczenie w wykonywaniu oraz interpretacji obrazów radiologicznych,
  8. doświadczenie w pisaniu  publikacji naukowych
  9. doświadczenie w pracy z programami statystycznymi
  10. UWM w Olsztynie będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu Ustawy z dnia 27 lipca 2005 r. Prawo o szkolnictwie wyższym (Dz. U. 2012 r. poz. 572 z późn. zm.).

Typ konkursu : NCBIR: LIDER VII

Termin składania ofert: 16.06.2017 r.

Forma składania ofert: osobiście
Warunki zatrudnienia:

1. umowa o pracę,
  2. okres zatrudnienia do 31 miesięcy,
  3. wymiar etatu 3/4
  4. praca w ramach projektu pt: „Operacyjne leczenie zerwanego więzadła krzyżowego przedniego z wykorzystaniem techniki przemieszczania guzowatości kości piszczelowej w modyfikacji własnej na modelu owcy”.

Dodatkowe informacje:

1. Zainteresowani składają w Dziekanacie Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie, ul. Oczapowskiego 14, następujące dokumenty:
  • podanie (kierowane do Prorektora ds. Kadr UWM w Olsztynie),
  • życiorys zawierający informacje na temat spełnienia wymagań zawartych w konkursie,
  • odpis dyplomu lekarza weterynarii,
  • opinię z dotychczasowego miejsca pracy lub z miejsca odbywania studiów doktoranckich (kierownika jednostki lub promotora),
  • wykaz publikacji.
  1. W treści podania proszę zamieścić oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu na potrzeby rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych spowoduje, że zgłoszenie nie zostanie uwzględnione.
  2. UWM w Olsztynie zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu przez Rektora bez podania przyczyny.
  3. Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty.
  4. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30.06.2017 r.

Dziekan Wydziału Medycyny Weterynaryjnej

Prof. dr hab. Bogdan Lewczuk