Konkurs na stanowisko asystenta naukowego w wymiarze 0,6 etatu w Katedrze Kardiologii i Kardiochirurgii

Data ogłoszenia:
14/02/2018
Stanowisko:
asystent

DZIEKAN WYDZIAŁU LEKARSKIEGO
COLLEGIUM MEDICUM

UNIWERSYTETU WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W OLSZTYNIE

ogłasza konkurs

na stanowisko asystenta naukowego w wymiarze 0,6 etatu
w Katedrze Kardiologii i Kardiochirurgii

Budowa Infrastruktury B+R do prowadzenia badań z zakresu medycyny nuklearnej” (Umowa o dofinansowanie nr UDA-PWM.01.01.03-28-012/14-00)

Warunki podmiotowe wymagane od kandydatów przystępujących do konkursu:

• tytuł zawodowy magistra w zakresie fizyki biomedycznej,
  • doświadczenie na stanowisku asystenta naukowego,
  • udokumentowany dorobek naukowy i organizacyjny z zakresu medycyny nuklearnej,
  • obsługa aparatury w zakresie medycyny nuklearnej i radiologii,
  • uprawnienia inspektora ochrony radiologicznej,
  • kwalifikacje i predyspozycje do pracy naukowo-badawczej.

Wykaz dokumentacji konkursowej:

1. podanie (kierowane do Prorektora ds. Kadr UWM w Olsztynie),
  2. życiorys,
  3. kwestionariusz osobowy (obowiązujący w UWM),
  4. odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych,
  5. dokument potwierdzający posiadanie uprawnień inspektora ochrony radiologicznej,
  6. informacja o dotychczasowych osiągnięciach naukowo-badawczych i organizacyjnych,
  7. oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na wykonywanie pracy na stanowisku asystenta,
  8. oświadczenie, że UWM w Olsztynie będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu Ustawy z dnia
    27 lipca 2005 roku Prawo o szkolnictwie wyższym (tekst jedn. Dz. U. 2017 r. poz. 2183).

Informacje:

• Zgłoszenia udziału w konkursie należy składać w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, al. Warszawska 30, w terminie do dnia 28 lutego 2018 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 8 marca 2018 r.
  • Wynagrodzenie dla stanowiska asystenta zawiera się w przedziale: 1470–2600 zł brutto.
  • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu przez Rektora bez podania przyczyn.
  • Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty.

Dziekan Wydziału Lekarskiego

prof. dr hab. n. med. Andrzej Rynkiewicz