Konkurs na stanowisko asystenta w Katedrze Turystyki, Rekreacji i Ekologii

ogłasza  konkurs

na  stanowisko  asystenta
w Katedrze Turystyki, Rekreacji i Ekologii

Kandydaci ubiegający się o stanowisko asystenta (w wymiarze 1/2 etatu) powinni:

• posiadać tytuł magistra Turystyki i rekreacji,
  • posiadać tytuł magistra Pedagogiki,
  • posiadać uprawnienia wychowawcy wypoczynku dzieci i młodzieży,
  • posiadać kwalifikacje animatora czasu wolnego,
  • posiadać licencję okręgowego sędziego koszykówki,
  • posiadać opublikowane lub złożone (potwierdzenie wydawnictwa) do druku 2 publikacje z zakresu nauk o kulturze fizycznej.

Wykaz dokumentacji konkursowej:

• podanie o zatrudnienie na ww. stanowisku (kierowane do JM Rektora),
  • życiorys,
  • kwestionariusz osobowy ze zdjęciem,
  • odpis (potwierdzona kopia) dokumentów stwierdzających uzyskanie tytułów naukowych,
  • potwierdzenie posiadania ww. uprawnień kwalifikacji oraz licencji,
  • potwierdzenie opublikowania lub złożenia do druku 2 publikacji z zakresu nauk o kulturze fizycznej,
  • świadectwo pracy z poprzednich zakładów pracy (w przypadku jeśli kandydat nie był poprzednio zatrudniony w UWM),
  • deklaracja, że Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie będzie podstawowym miejscem pracy kandydata,
  • Oświadczenie o stanie zdrowia i zdolności do pracy bez zastrzeżeń na stanowisku nauczyciela akademickiego (dotyczy osób spoza UWM w Olsztynie).

Informacja:

• Stanowisko asystenta w wymiarze 1/2 etatu
  • Zgłoszenia udziału w konkursie należy składać w Dziekanacie Wydziału Nauk o Środowisku Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie ul. M. Oczapowskiego 5, p. 326 A w terminie do dnia 17 września 2018 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30 września 2018 r.
  • Wynagrodzenie dla stanowiska asystenta wynosi 2500 PLN
  • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu przez Rektora bez podania przyczyn.
  • Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty.
  • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu Ustawy z dnia 27 lipca 2005 roku Prawo o szkolnictwie wyższym (tekst jedn. Dz. U. 2016 r. poz. 1842).

Dziekan Wydziału Nauk o Środowisku

dr hab. inż. Ewa Paturej, prof. UWM