Konkurs na stanowisko asystenta w Katedrze Turystyki, Rekreacji i Ekologii

ogłasza  konkurs

na  stanowisko  asystenta
w Katedrze Turystyki, Rekreacji i Ekologii

Kandydaci ubiegający się o stanowisko asystenta powinni:

• posiadać stopień doktora Nauk o Ziemi w zakresie geografii lub w dziedzinie nauk rolniczych,
  • posiadać dorobek naukowy w reprezentowanej dziedzinie nauki oraz w zakresie geografii turyzmu, krajoznawstwa, turystyki, rekreacji,
  • posiadać doświadczenie dydaktyczne,
  • posiadać biegłą znajomość języka polskiego i w stopniu komunikatywnym języka angielskiego,
  • wyrazić zgodę na wliczenie do minimum kadrowego na kierunku Turystyka i rekreacja.

Wykaz dokumentacji konkursowej:

• podanie o zatrudnienie na ww. stanowisku (kierowane do JM Rektora),
  • życiorys,
  • kwestionariusz osobowy ze zdjęciem,
  • odpis (potwierdzona kopia) dokumentu stwierdzającego nadanie stopnia naukowego doktora,
  • wykaz publikacji/osiągnięć naukowych Kandydata z ostatnich 3 lat,
  • świadectwo pracy z poprzednich zakładów pracy (w przypadku jeśli kandydat nie był poprzednio zatrudniony w UWM),
  • deklaracja, że Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie będzie podstawowym miejscem pracy kandydata,
  • oświadczenie o stanie zdrowia i zdolności do pracy bez zastrzeżeń na stanowisku nauczyciela akademickiego (dotyczy osób spoza UWM w Olsztynie).

Informacja:

• Zgłoszenia udziału w konkursie należy składać w Dziekanacie Wydziału Nauk o Środowisku Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie ul. M. Oczapowskiego 5, p. 326A w terminie do dnia 17 lipca 2017 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30 września 2017 r.
  • Wynagrodzenie dla stanowiska asystenta zawiera się w przedziale: 3500 – 4200 PLN
  • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu przez Rektora bez podania przyczyn.
  • Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty.
  • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu Ustawy z dnia 27 lipca 2005 roku Prawo o szkolnictwie wyższym (tekst jedn. Dz. U. 2016 r. poz. 1842).

Dziekan Wydziału Nauk o Środowisku

dr hab. inż. Ewa Paturej, prof. UWM