Konkurs na stanowisko asystenta w Katedrze Metod Ilościowych

ogłasza konkurs

na stanowisko asystenta

w Katedrze Metod Ilościowych

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które posiadają:

• tytuł magistra w zakresie nauk matematycznych,
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z przedmiotów: matematyka, statystyka matematyczna, teoria gier, ekonomia matematyczna,
  • udokumentowany dorobek naukowo-dydaktyczny z zakresu metod ilościowych.

Wymagane dokumenty:

• podanie,
  • życiorys,
  • kwestionariusz osobowy,
  • dyplom ukończenia studiów wyższych,
  • wykaz osiągnięć w pracy dydaktycznej,
  • wykaz publikacji,
  • opinia z ostatniego miejsca pracy,
  • oświadczenie o stanie zdrowia pozwalające na wykonywanie pracy na stanowisku asystenta.

Ponadto:

• Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu przez Rektora bez podania przyczyn.
  • Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem oferty.
  • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu Ustawy z dnia 27 lipca 2005 roku Prawo o szkolnictwie wyższym (tekst jedn. Dz. U. 2012 r. poz. 572 z późn. zm.).
  • Przedział wynagrodzenia  zasadniczego 2450 zł - 2600 zł.

Dokumenty należy złożyć w Dziekanacie Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, 10-957 Olsztyn-Kortowo, ul. Oczapowskiego 4 (p. 2).

Termin składania podań upływa z dniem 10 lutego 2017 r.

Dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych

prof. dr hab. Roman Kisiel, prof. zw.