Konkurs na stanowisko asystenta w KATEDRZE LEŚNICTWA I EKOLOGII LASU

UNIWERSYTETU WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W OLSZTYNIE

ogłasza konkurs

na stanowisko asystenta w KATEDRZE LEŚNICTWA I EKOLOGII LASU

Zgłaszający się do konkursu winni spełniać następujące warunki:

• dyplom magistra inżyniera leśnictwa,
  • posiadanie stopnia doktora nauk leśnych lub pokrewnych, albo otwarty przewód doktorski (temat planowanej rozprawy doktorskiej związany z leśnictwem i ekologią lasu),
  • udział w międzynarodowych projektach badawczych,
  • publikacje w międzynarodowych, renomowanych czasopismach z zakresu leśnictwa i ekologii lasu,
  • znajomość języka polskiego (w mowie i piśmie).

Kandydaci składają w Dziekanacie Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie ul. M. Oczapowskiego 8 pokój 04, następujące dokumenty:

• podanie kierowane do Prorektora ds. Kadr  UWM w Olsztynie,
  • życiorys,
  • kwestionariusz osobowy z fotografią,
  • odpis dyplomu,
  • wykaz osiągnięć w działalności naukowo-badawczej,
  • oświadczenie kandydata, że stan zdrowia pozwala mu bez zastrzeżeń na podjecie pracy na stanowisku nauczyciela akademickiego,

Ponadto:

• Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu przez Rektora bez podania przyczyn.
  • Nie poinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty.
  • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu Ustawy z dnia 27 lipca 2005 roku Prawo o szkolnictwie wyższym (tekst jedn. Dz. U. 2012 r. poz. 572 z późn. zm.)

DATA OGŁOSZENIA: 14.07.2017 r.

TERMIN SKŁADANIA OFERT: do 27.07.2017 r.

Uczelnia nie zapewnia mieszkania.

Dziekan

prof. dr hab. Krzysztof Młynarczyk