Konkurs na stanowisko asystenta w KATEDRZE LEŚNICTWA I EKOLOGII LASU

ogłasza konkurs

na stanowisko asystenta
w KATEDRZE LEŚNICTWA I EKOLOGII LASU

Zgłaszający się do konkursu winni spełniać następujące warunki:

1. Ÿ dyplom magistra inżyniera leśnictwa, uzyskany nie później niż 5 lat temu,
  2. Ÿ doświadczenie dydaktyczne,
  3. Ÿ udział w projektach badawczych,
  4. Ÿ znajomość języka polskiego oraz języka angielskiego (w mowie i piśmie).

Kandydaci składają w Dziekanacie Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie ul. M. Oczapowskiego 8 pokój 04, następujące dokumenty:

1. podanie kierowane do Prorektora ds. Kadr UWM w Olsztynie
  2. życiorys,
  3. kwestionariusz osobowy z fotografią,
  4. odpis dyplomu,
  5. wykaz publikacji naukowych oraz konferencji,
  6. certyfikat poświadczenia znajomości języka obcego wydany przez Uczelnianą Komisję Poświadczania Znajomości Języka Obcego UWM w Olsztynie,
  7. oświadczenie kandydata, że stan zdrowia pozwala mu bez zastrzeżeń na podjęcie pracy na stanowisku nauczyciela akademickiego,
  8. świadectwo pracy z opinią z poprzedniego miejsca zatrudnienia (dotyczy osób spoza Uczelni)

Ponadto:

1. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu przez Rektora bez podania przyczyn.
  2. Nie poinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty.
  3. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie będzie podstawowym miejscem pracy
    w rozumieniu Ustawy z dnia 27 lipca 2005 roku Prawo o szkolnictwie wyższym (tekst jedn. Dz. U. 2012 r. poz. 572 z późn. zm.)

DATA OGŁOSZENIA:7.10.2016 r.

TERMIN SKŁADANIA OFERT: do 20.10.2016 r.

Uczelnia nie zapewnia mieszkania.

Dziekan Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa

prof. dr hab. Krzysztof Młynarczyk