Konkurs na stanowisko asystenta w Katedrze Inżynierii Środowiska

ogłasza  konkurs

na  stanowisko  asystenta
w Katedrze Inżynierii Środowiska

Kandydaci ubiegający się o stanowisko asystenta powinni:

• posiadać stopień doktora nauk przyrodniczych, w dziedzinie nauk biologicznych, w dyscyplinie biotechnologia,
  • posiadać dorobek naukowy w reprezentowanej dziedzinie nauki,
  • posiadać doświadczenie związane z realizacją i kierowaniem projektami finansowanymi ze środków krajowych oraz międzynarodowych,
  • posiadać doświadczenie związane z przeprowadzeniem fermentacji metanowej oraz analizami fizyko-chemicznymi substratów i produktów procesu,
  • posiadać biegłą znajomość języka angielskiego,
  • posiadać doświadczenie w pisaniu artykułów naukowych,
  • wyrazić zgodę na nadzór nad pracą doktoranta.

Wykaz dokumentacji konkursowej:

• podanie o zatrudnienie na ww. stanowisku (kierowane do JM Rektora),
  • życiorys,
  • kwestionariusz osobowy ze zdjęciem,
  • odpis (potwierdzona kopia) dokumentu stwierdzającego nadanie stopnia naukowego doktora,
  • wykaz publikacji/osiągnięć naukowych Kandydata z ostatnich 3 lat,
  • świadectwo pracy z poprzednich zakładów pracy (w przypadku jeśli kandydat nie był poprzednio zatrudniony w UWM),
  • deklaracja, że Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie będzie podstawowym miejscem pracy kandydata,
  • Oświadczenie o stanie zdrowia i zdolności do pracy bez zastrzeżeń na stanowisku nauczyciela akademickiego (dotyczy osób spoza UWM w Olsztynie).

Informacja:

• Zgłoszenia udziału w konkursie należy składać w Dziekanacie Wydziału Nauk o Środowisku Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie ul. M. Oczapowskiego 5, p. 326A w terminie do dnia 23 października 2017 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30 października  2017 r.
  • Wynagrodzenie dla stanowiska asystenta wynosi:1600PLN (0,4 etatu)
  • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu przez Rektora bez podania przyczyn.
  • Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty.
  • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu Ustawy z dnia 27 lipca 2005 roku Prawo o szkolnictwie wyższym (tekst jedn. Dz. U. 2016 r. poz. 1842).

Dziekan Wydziału Nauk o Środowisku

dr hab. inż. Ewa Paturej, prof. UWM