Konkurs na stanowisko asystenta w Katedrze Geodezji i Administracji

ogłasza konkurs

na stanowisko asystenta
w Katedrze Geodezji i Administracji

Kandydat przystępujący do konkursu powinien posiadać:

• tytuł magistra prawa
  • doświadczenie w praktycznym stosowaniu prawa
  • otwarty przewód doktorski
  • doświadczenie w pracy dydaktycznej ze studentami - w języku polskim oraz angielskim
  • doświadczenie we współpracy z ośrodkami kształcącymi w Polsce oraz za granicą
  • doświadczenie w zakresie koordynowania programem Erasmus+
  • doświadczenie w zakresie organizacji konferencji oraz seminariów naukowych
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • predyspozycje do pracy naukowej

Wykaz dokumentacji konkursowej:

1. podanie kierowane  do Rektora UWM w Olsztynie,
  2. życiorys naukowy,
  3.  oświadczenie o stanie zdrowia pozwalające na wykonywanie pracy na stanowisku określonym w  ogłoszeniu o konkursie,
  4.  kwestionariusz osobowy z fotografią,
  5. odpis dyplomu,
  6. wykaz  dorobku  naukowego,
  7. wykaz osiągnięć w pracy dydaktycznej,

Kandydaci spoza Uczelni składają dodatkowo:

1. opinię z ostatniego miejsca pracy,

2. oświadczenie o stanie zdrowia pozwalające na wykonywanie pracy na stanowisku określonym w ogłoszeniu o konkursie.

Informacje:

• Zgłoszenia udziału w konkursie należy składać w Dziekanacie Wydziału Studiów Technicznych i Społecznych w Ełku, ul. Kościuszki 23, w terminie do dnia 18 lipca 2018 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 31 sierpnia 2018 r.
  • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu przez Rektora bez podania przyczyn.

Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty.

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu Ustawy z dnia 27 lipca 2005 roku Prawo o szkolnictwie wyższym (tekst jedn. Dz. U.  2017 r., poz. 2183 z późn. zm.).

Dziekan Wydziału Studiów Technicznych i Społecznych w Ełku

prof. dr hab. Wojciech Guzewicz, prof. zw.