Konkurs na stanowisko asystenta w Katedrze Geodezji i Administracji

ogłasza konkurs

na stanowisko asystenta
w Katedrze Geodezji i Administracji

Kandydaci ubiegający się o stanowisko asystenta powinni posiadać:

• stopień doktora nauk geodezyjnych i kartograficznych,
  • udokumentowany dorobek naukowy z zakresu badań naukowych takich jak: fotogrametria, teledetekcja, termowizja,
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z przedmiotów: fotogrametria, teledetekcja, geometria wykreślna co najmniej przez okres 10 lat,
  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego,
  • staż pracy nie krótszy niż 10 lat i wykazać się samodzielnym wykonywaniem i opracowaniem zdjęć  i zobrazowań lotniczych w zakresie fotogrametrii,  teledetekcji  i  termowizji,
  • być aktywnym uczestnikiem międzynarodowych i krajowych konferencji.

Wykaz dokumentacji konkursowej:

1. podanie (kierowane do JM Rektora),
  2. życiorys naukowy,
  3. kwestionariusz osobowy ze zdjęciem,
  4. odpis dyplomu o nadaniu tytułu lub stopnia naukowego,
  5. wykaz dorobku naukowego.

Kandydaci spoza Uczelni składają dodatkowo:

1. opinię z ostatniego miejsca pracy,

2. oświadczenie o stanie zdrowia pozwalające na wykonywanie pracy na stanowisku określonym w ogłoszeniu o konkursie.

Informacje:

• Zgłoszenia udziału w konkursie należy składać w Dziekanacie Wydziału Studiów Technicznych i Społecznych w Ełku, ul. Kościuszki 23, w terminie do dnia 18 października 2016 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 19 października 2016 r.
  • Wynagrodzenie dla stanowiska asystenta zawiera się w przedziale: od 2450 PLN – do (decyzja Rektora)
  • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu przez Rektora bez podania przyczyn.

Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty.

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu Ustawy z dnia 27 lipca 2005 roku Prawo o szkolnictwie wyższym (tekst jedn. Dz. U. 2012 r. poz. 572 z późn. zm.).

Dziekan Wydziału Studiów Technicznych i Społecznych w Ełku

prof. dr hab. Wojciech Guzewicz, prof. zw.