Konkurs na stanowisko asystenta w Katedrze Anatomii

Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

ogłasza konkurs

na stanowisko asystenta w Katedrze Anatomii

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają wymogi określone w znowelizowanej Ustawie Prawo o Szkolnictwie Wyższym z dnia 27 lipca 2005r. (Dz. U. 164, poz. 1365 z późn. zm.) oraz odpowiadają właściwym kryteriom kwalifikacyjnym:

Warunki podmiotowe wymagane od kandydatów przystępujących do konkursu:

• tytuł zawodowy lekarza,
  • kwalifikacje i predyspozycje do pracy naukowo – badawczej,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole.

Zainteresowani składają w Dziekanacie Wydziału Nauk Medycznych UWM w Olsztynie, ul. Żołnierska 14 C, następujące dokumenty:

• podanie (kierowane do Prorektora ds. Kadr UWM w Olsztynie),
  • życiorys,
  • kwestionariusz osobowy (obowiązujący w UWM),
  • odpis dyplomu ukończenia studiów,
  • suplement do dyplomu,
  • wykaz osiągnięć dydaktycznych i organizacyjnych,
  • wykaz dorobku naukowego,
  • kopia prawa wykonywania zawodu,
  • informację o dotychczasowych osiągnięciach naukowych, informację o doświadczeniu w pracy dydaktycznej,
  • oświadczenie, że UWM w Olsztynie będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu Ustawy z dnia 27 lipca 2005r. Prawo o szkolnictwie wyższym (tekst jedn. Dz. U. 2012 r. poz. 572 z późn. zm.)

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu przez Rektora bez podania przyczyn. Nie poinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty. Termin składania podań upływa z dniem 23 października 2013 r.

DZIEKAN
prof. dr hab. n. med. Wojciech Maksymowicz