Konkurs na stanowisko asystenta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w KATEDRZE LEŚNICTWA I EKOLOGII LASU

Data ogłoszenia:
10/06/2020
Stanowisko:
asystent

DZIEKAN WYDZIAŁU KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA

UNIWERSYTETU WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W OLSZTYNIE

ogłasza konkurs

Zgłaszający się do konkursu winni spełniać następujące warunki:

1. posiadać dyplom magistra inżyniera leśnictwa,
  2. posiadać co najmniej 50 pkt. za publikacje oryginalne i przeglądowe z listy A wykazu MNiSW, w tym co najmniej 25 pkt. uzyskanych jako pierwszy lub jedyny autor,2)
  3. legitymować się znajomością języka angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie zajęć dydaktycznych,
  4. posiadać certyfikat znajomości obsługi programu GIS.

Kandydaci składają w Dziekanacie Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie ul. M. Oczapowskiego 8 pokój 04, następujące dokumenty:

1. podanie kierowane do Prorektora ds. Kadr UWM w Olsztynie,
  2. życiorys,
  3. kwestionariusz osobowy (obowiązujący w UWM),
  4. odpis dyplomu magistra,
  5. wykaz publikacji,
  6. tabela o spełnianiu wymogów na dane stanowisko (zgodnie ze Statutem UWM w Olsztynie z dnia 21 maja 2019r.)
  7. oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na wykonywanie pracy na stanowisku adiunkta badawczo-dydaktycznego,
  8. oświadczenie, że UWM w Olsztynie będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2018 r. poz. 1668),
  9. zgoda na przetwarzanie danych osobowych (obowiązująca w UWM).
  10. oświadczenie upoważniające do zaliczenia do liczby pracowników prowadzących działalność naukową (bez dat),
  11. oświadczenie o dziedzinie nauki lub sztuki i dyscyplinie naukowej lub artystycznej (bez dat).

Informacje:

1. Wynagrodzenie dla stanowiska asystenta badawczo-dydaktycznego zawiera się w przedziale: 3700 brutto
  2. Rektorowi przysługuje prawo unieważnienia konkursu na każdym etapie postępowania konkursowego bez podania przyczyny.
  3. Konkurs ma charakter jednoetapowy.
  4. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu przez Rektora bez podania przyczyny.
  5. Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty.
  6. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2018 r. poz. 1668)

Data ogłoszenia:  10.06.2020 r.

Termin składania ofert:  09.07.2020 r.

Uczelnia nie zapewnia mieszkania

Dziekan