Konkurs na stanowisko asystenta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Instytucie Historii

Data ogłoszenia:
27/05/2022
Stanowisko:
asystent

DZIEKAN WYDZIAŁU HUMANISTYCZNEGO
UNIWERSYTETU WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W OLSZTYNIE

ogłasza konkurs

w Instytucie Historii
na stanowisko ASYSTENTA
w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych

Kandydaci ubiegający się o stanowisko asystenta powinni posiadać:

• stopień doktora nauk humanistycznych w zakresie historii,
  • udokumentowane doświadczenie dydaktyczne, zwłaszcza w dydaktyce historii,
  • udokumentowany dorobek naukowy (publikacje oraz udział w konferencjach naukowych),
  • sprawna obsługa pakietu Microsoft Office,
  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie B2+/C1, podstawowa znajomość jęz. niemieckiego,
  • umiejętność pracy w zespole.

Wymagane dokumenty:

1. Podanie kierowane do Rektora UWM w Olsztynie
  2. Wykaz osiągnięć w pracy organizacyjnej i dydaktycznej (zgodnie z załącznikiem 4, tab. 4a Statutu UWM) [ link ]
  3. Życiorys (CV)
  4. Kwestionariusz osobowy [ link ]
  5. Odpis dyplomu doktora
  6. Inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje
  7. Oświadczenie, że Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie będzie podstawowym miejscem pracy [ link ]
  8. Oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na wykonywanie pracy na stanowisku określonym w ogłoszeniu o konkursie [ link ]
  9. Świadectwo pracy z opinią z poprzedniego miejsca zatrudnienia (dotyczy osób spoza UWM)
  10. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych [ link ]

Informacja:

• Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu przepisu art. 120 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. z 2022 r. poz. 574 z późn. zm.).
  • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu przez Rektora bez podania przyczyn.
  • Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty.
  • Wynagrodzenie dla stanowiska wymienionego w konkursie zawiera się w przedziale 3200-4000 PLN.
  • Zgłoszenia udziału w konkursie należy składać w Dziekanacie Wydziału Humanistycznego, ul. K. Obitza 1, 10-725 Olsztyn, w terminie do 27 czerwca 2022 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 27 lipca 2022 r.

Dziekan Wydziału Humanistycznego
prof. dr hab. Mariusz Rutkowski