Konkurs na stanowisko adiunkta w KATEDRZE LEŚNICTWA I EKOLOGII LASU

UNIWERSYTETU WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W OLSZTYNIE

ogłasza konkurs

na stanowisko adiunkta w KATEDRZE LEŚNICTWA I EKOLOGII LASU

Zgłaszający się do konkursu winni spełniać następujące warunki:

• posiadać dyplom doktora nauk leśnych,
  • posiadać doświadczenie dydaktyczne zdobyte na uczelni wyższej
  • posiadać doświadczenie naukowo-badawcze w zakresie hodowli i/lub urządzania lasu
  • legitymować się biegłą znajomością języka polskiego i języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Kandydaci składają w Dziekanacie Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie ul. M. Oczapowskiego 8 pokój 04, następujące dokumenty:

1. podanie kierowane do Prorektora ds. Kadr UWM w Olsztynie,
  2. życiorys,
  3. kwestionariusz osobowy z fotografią,
  4. odpis dyplomu doktorskiego,
  5. wykaz publikacji,
  6. certyfikat poświadczenia znajomości języka obcego wydany przez Uczelnianą Komisję Poświadczania Znajomości Języka Obcego UWM w Olsztynie,
  7. oświadczenie kandydata, że stan zdrowia pozwala mu bez zastrzeżeń na podjęcie pracy na stanowisku nauczyciela akademickiego,
  8. świadectwo pracy z opinią z poprzedniego miejsca zatrudnienia (dotyczy osób spoza Uczelni)

Ponadto:

1. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu przez Rektora bez podania przyczyn.
  2. Nie poinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty.
  3. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie będzie pierwszym miejscem pracy w rozumieniu Ustawy z dnia 27 lipca 2005 roku Prawo o szkolnictwie wyższym (tekst jedn. Dz. U. 2012 r. poz. 572 z późn. zm.)

Data ogłoszenia: 20.06.2018 r.

Termin składania ofert: 03.07.2018 r.

Uczelnia nie zapewnia mieszkania.

Dziekan

prof. dr hab. Krzysztof Młynarczyk