Konkurs na stanowisko adiunkta w Katedrze Fizjologii Człowieka

ogłasza konkurs

na stanowisko adiunkta
w Katedrze Fizjologii Człowieka

Warunki podmiotowe wymagane od kandydatów przystępujących do konkursu:

• stopień naukowy doktora nauk medycznych,
  • udokumentowany dorobek naukowy i organizacyjny z zakresu fizjologii człowieka,
  • doświadczenie dydaktyczne w prowadzeniu zajęć ze studentami,
  • kwalifikacje i predyspozycje do pracy naukowo-badawczej,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole.

Wykaz dokumentacji konkursowej:

1. podanie (kierowane do Prorektora ds. Kadr UWM w Olsztynie),
  2. życiorys,
  3. kwestionariusz osobowy (obowiązujący w UWM),
  4. odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych,
  5. odpis dokumentu stwierdzającego uzyskanie stopnia naukowego doktora,
  6. dokument potwierdzający znajomość języka angielskiego (wystawiony przez SJO),
  7. informacja o dotychczasowych osiągnięciach dydaktycznych, organizacyjnych, naukowych,
  8. oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na wykonywanie pracy na stanowisku adiunkta,
  9. oświadczenie, że UWM w Olsztynie będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu Ustawy z dnia 27 lipca 2005 roku Prawo o szkolnictwie wyższym (tekst jedn. Dz. U. 2012 r. poz. 572 z późn. zm.).

Informacje:

• Zgłoszenia udziału w konkursie należy składać w Dziekanacie Wydziału Nauk Medycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, al. Warszawska 30, w terminie do dnia 17 października 2016 r.
  • Wynagrodzenie dla stanowiska adiunkta  zawiera się w przedziale: 3820–4000 zł brutto.
  • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu przez Rektora bez podania przyczyn.
  • Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty.

Dziekan Wydziału Nauk Medycznych

prof. dr hab. n. med. Andrzej Rynkiewicz