Konkurs na stanowisko adiunkta w Katedrze Farmakologii i Toksykologii

ogłasza konkurs

na stanowisko adiunkta
w Katedrze Farmakologii i Toksykologii

Kandydaci ubiegający się o stanowisko adiunkta powinni posiadać:

• stopień doktora lub doktora habilitowanego nauk weterynaryjnych w zakresie toksykologii,

• udokumentowane osiągnięcia naukowe z ww. zakresu,

• dorobek naukowy (w czasopismach mających co najmniej 15 pkt.) wynoszący nie mniej niż 300 pkt. za publikacje wg klasyfikacji MNiSW, w tym 150 pkt. jako pierwszy autor,

• doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych ze studentami z zakresu toksykologii,

• biegłą znajomość języka obcego, a w przypadku cudzoziemców – polskiego.

Wymagane dokumenty:

1. Podanie kierowane do Prorektora ds. Kadr UWM w Olsztynie.

2. Życiorys (CV).

3. Kwestionariusz osobowy.

4. Odpis dyplomu nadania stopnia naukowego doktora.

5. Wykaz osiągnięć w pracy naukowo-badawczej oraz informacja kandydata o spełnieniu wymogów zgodnie z Uchwałą Nr 338 Senatu UWM z dnia 29 listopada 2013 r.

6. Informacja o działalności naukowej i dydaktycznej.

7. Certyfikat poświadczenia znajomości języka obcego wydany przez Uczelnianą Komisję Poświadczania Znajomości Języka Obcego UWM w Olsztynie (oraz języka polskiego - obcokrajowcy).

8. Oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na wykonywanie pracy na stanowisku adiunkta.

9. Opinia kierownika Katedry (dotyczy pracowników UWM).

10. Świadectwo pracy z opinią z poprzedniego miejsca zatrudnienia (dotyczy osób spoza Uczelni).

11. Oświadczenie, że UWM w Olsztynie będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu Ustawy z dnia 27 lipca 2005 roku Prawo o szkolnictwie wyższym (t.j. Dz. U. 2012 r. poz. 572, z późn. zm.)

Ponadto:

• Zgłoszenia udziału w konkursie należy składać w Dziekanacie Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie ul. M. Oczapowskiego 14, w terminie do dnia 1 czerwca 2016 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30 czerwca 2016 r.

• Wynagrodzenie dla stanowiska adiunkta zawiera się w przedziale: 3820,00 - 4200,00 zł brutto.

• Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu przez Rektora bez podania przyczyn.

• Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty.

• Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu Ustawy z dnia 27 lipca 2005 roku Prawo o szkolnictwie wyższym (tekst jedn. Dz. U. 2012 r. poz. 572 z późn. zm

Dziekan Wydziału Medycyny Weterynaryjnej

Prof. dr hab. Andrzej Koncicki