Konkurs na stanowisko adiunkta w Instytucie Polonistyki i Logopedii

na stanowisko adiunkta
w Instytucie Polonistyki i Logopedii
specjalność: logopedia

Kandydaci ubiegający się o stanowisko adiunkta powinni posiadać:

• dyplom nadania stopnia doktora,
  • udokumentowany dorobek naukowy w zakresie wskazanym w słowach kluczowych,
  • posiadać doświadczenie zawodowe w zakresie dydaktyki akademickiej oraz terapii logopedycznej.

Wymagane dokumenty:

1. Podanie kierowane do Rektora UWM w Olsztynie,
  2. Życiorys,
  3. Kwestionariusz osobowy z fotografią,
  4. Odpis dyplomu,
  5. Wykaz osiągnięć w pracy naukowej (wykaz publikacji) i dydaktycznej (wykaz prowadzonych przedmiotów),
  6. Oświadczenie o stanie zdrowia pozwalające na wykonywanie pracy na stanowisku określonym w ogłoszeniu o konkursie,
  7. Świadectwo pracy z opinią z poprzedniego miejsca zatrudnienia (dotyczy osób spoza UWM).

Informacja:

• Zgłoszenia udziału w konkursie należy składać w Dziekanacie Wydziału Humanistycznego, ul. K. Obitza 1, 10-725 Olsztyn, w terminie do 19 kwietnia 2017 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 9 maja 2017 r.
  • Przedział wynagrodzenia dla stanowiska wymienionego w konkursie zawiera się w przedziale: 3500-4000 PLN.
  • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu przez Rektora bez podania przyczyny.

Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty.

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu Ustawy z dnia 27 lipca 2005 roku Prawo o szkolnictwie wyższym (Dz. U. z 2012 r., poz. 572 z późn. zm.);

Dziekan Wydziału Humanistycznego

dr hab. Andrzej Szmyt, prof. UWM