Konkurs na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w KATEDRZE LEŚNICTWA I EKOLOGII LASU

Data ogłoszenia:
18/12/2019
Stanowisko:
adiunkt

DZIEKAN WYDZIAŁU KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA

UNIWERSYTETU WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W OLSZTYNIE

ogłasza konkurs

Zgłaszający się do konkursu winni spełniać następujące warunki:

1. posiadać dyplom doktora nauk leśnych,
  2. posiadać doświadczenie dydaktyczne zdobyte na uczelni wyższej,
  3. posiadać doświadczenie naukowe w zakresie ekonomiki leśnictwa,
  4. posiadać doświadczenie w aplikowaniu o zewnętrzne źródła finansowania,
  5. legitymować się biegłą znajomością języka polskiego i języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  6. posiadać co najmniej 100 pkt. MNiSW, w tym co najmniej 40 pkt. w okresie 5 lat przed złożeniem wniosku,
  7. posiadać co najmniej 50 pkt. jako pierwszy autor,
  8. posiadać co najmniej 60 pkt. w czasopismach z IF,
  9. posiadać co najmniej miesięczny staż zagraniczny lub łącznie co najmniej 3-miesięczny staż krajowy.

Kandydaci składają w Dziekanacie Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie ul. M. Oczapowskiego 8 pokój 04, następujące dokumenty:

1. podanie kierowane do Prorektora ds. Kadr UWM w Olsztynie,
  2. życiorys,
  3. kwestionariusz osobowy (obowiązujący w UWM),
  4. odpis dyplomu doktorskiego,
  5. wykaz publikacji,
  6. informacja o dotychczasowych osiągnięciach organizacyjnych i dydaktycznych,
  7. tabela o spełnianiu wymogów na dane stanowisko (zgodnie ze Statutem UWM w Olsztynie z dnia 21 maja 2019r.)
  8. oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na wykonywanie pracy na stanowisku adiunkta badawczo-dydaktycznego,
  9. oświadczenie, że UWM w Olsztynie będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2018 r. poz. 1668),
  10. zgoda na przetwarzanie danych osobowych (obowiązująca w UWM).
  11. oświadczenie upoważniające do zaliczenia do liczby pracowników prowadzących działalność naukową (bez dat),
  12. oświadczenie o dziedzinie nauki lub sztuki i dyscyplinie naukowej lub artystycznej (bez dat).

Informacje:

1. Wynagrodzenie dla stanowiska adiunkta badawczo-dydaktycznego zawiera się w przedziale: 4680-4700 zł brutto
  2. Rektorowi przysługuje prawo unieważnienia konkursu na każdym etapie postępowania konkursowego bez podania przyczyny.
  3. Konkurs ma charakter jednoetapowy.
  4. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu przez Rektora bez podania przyczyny.
  5. Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty.
  6. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2018 r. poz. 1668)

Data ogłoszenia:  18.12.2019 r.

Termin składania ofert:  16.01.2019 r.

Uczelnia nie zapewnia mieszkania.

Dziekan

prof. dr hab. Krzysztof Młynarczyk