Konkurs na 2 stanowiska asystenta w Katedrze Anatomii

ogłasza konkurs

na 2 stanowiska asystenta
w Katedrze Anatomii

Warunki podmiotowe wymagane od kandydatów przystępujących do konkursu:

• tytuł zawodowy lekarza lub magistra biologii,
  • mile widziany dorobek naukowy i organizacyjny z zakresu medycyny (anatomia),
  • mile widziane doświadczenie dydaktyczne w prowadzeniu zajęć ze studentami,
  • kwalifikacje i predyspozycje do pracy naukowo-badawczej,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole.

Wykaz dokumentacji konkursowej:

1. podanie (kierowane do Prorektora ds. Kadr UWM w Olsztynie),
  2. życiorys,
  3. kwestionariusz osobowy (obowiązujący w UWM),
  4. odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych,
  5. suplement do dyplomu,
  6. kopia prawa wykonywania zawodu,
  7. informacja o dotychczasowych osiągnięciach dydaktycznych, organizacyjnych, naukowych,
  8. oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na wykonywanie pracy na stanowisku asystenta,
  9. oświadczenie, że UWM w Olsztynie będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu Ustawy z dnia
    27 lipca 2005 roku Prawo o szkolnictwie wyższym (tekst jedn. Dz. U. 2016 r. poz. 1842 z późn. zm.).

Informacje:

• Zgłoszenia udziału w konkursie należy składać w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, al. Warszawska 30, w terminie do dnia 11 grudnia 2017 r.
  • Wynagrodzenie dla stanowiska asystenta zawiera się w przedziale: 2450–2600 zł brutto.
  • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu przez Rektora bez podania przyczyn.
  • Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty.

Dziekan Wydziału Lekarskiego

prof. dr hab. n. med. Andrzej Rynkiewicz