Olsztyn, 9 lutego 2018 r.

Werdykt

Jury VII edycji Konkursu „O Trzcinę Kortowa” po dyskusji 8 i 9 lutego 2018 r. postanowiło przyznać trzy równorzędne nagrody oraz trzy równorzędne wyróżnienia.

Nagrody otrzymują:

• Karena Labiak z I Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza

w Olsztynie (opiekun mgr Wiesława Zielińska),

• Zofia Warzocha z Gimnazjum nr 2 w Olsztynie (opiekun mgr  Ewa Jeziorna-Kosińska),
  • Marta Niedźwiecka z I Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza

w Olsztynie (opiekun mgr Wiesława Zielińska).

Wyróżnienia otrzymują:

• Jakub Świdziniewski z Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza

w Olsztynie (opiekun mgr Bożena Łuszczewska-Szafranek),

• Aniela Bocheńska z I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza

w Olsztynie (opiekun mgr Barbara Rychlik),

• Klaudia Sołtys z I Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza

w Olsztynie (opiekun mgr Wiesława Zielińska).

Dr hab. Beata Tarnowska, prof. UWM

Mgr Monika Stępień

Prof. Zbigniew Chojnowski

Instytut
Polonistyki i Logopedii

ul. Kurta Obitza 1
10-725 OLSZTYN
tel./faks 89 527 63 13
filpol.human@uwm.edu.pl

• OGŁOSZENIE

UWAGA STUDENCI II roku I stopnia FILOLOGII POLSKIEJ oraz LOGOPEDII 25 października w godz. 18.45-2015 w Auli Dietrichów zaplanowane jest szkolenie z ochrony własności intelektualnej. Obecność obowiązkowa.
  • OGŁOSZENIE

UWAGA STUDENCI LOGOPEDII 25 października zajęcia z prof. J. Chłostą-Zielonką zostają odwołane.
  • OGŁOSZENIE

UWAGA STUDENCI FILOLOGII POLSKIEJ 24 października zajęcia z prof. S. Buryłą zostają odwołane.
  • OGŁOSZENIE

UWAGA STUDENCI FILOLOGII POLSKIEJ W dniach 23-24 października zajęcia i konsultacje prof. I. Maciejewskiej zostają odwołane.
  • OGŁOSZENIE

UWAGA STUDENCI FILOLOGII POLSKIEJ oraz LOGOPEDII W dniach 22-23 października zajęcia i konsultacje z dr I. Matusiak-Kempą zostają odwołane.
  • OGŁOSZENIE

UWAGA STUDENCI II rokU I stopnia LOGOPEDII - moduł komunikowanie publiczne 22 października, w ramach zajęć z animacji kultury z mgr M. Stępień, odbędzie się spotkanie pt. "Poezję czyta się w poniedziałek" z p. Alicją Bykowską-Salczyńską, godz. 18.00, sala pod Amfiteatrem.
  • OGŁOSZENIE

UWAGA STUDENCI LOGOPEDII!  W dniach 18-19.10 zajęcia z Prof. J. Panasiuk zostają odwołane z powodu choroby wykładowcy. Odpracowanie nastąpi w późniejszym terminie.
  • OGŁOSZENIE

UWAGA STUDENCI I roku II stopnia FILOLOGII POLSKIEJ! Ćwiczenia z PSYCHOLOGII OGÓLNEJ z ks. dr. Zbigniewem Kuleszem będę realizowane w tygodniu A (środa godz. 11.30, s. 130).
  • OGŁOSZENIE

Spotkania Naukowego Koła Językoznawców zaplanowane są na wtorki o godz. 15.00 w sali 266.