Studenci olsztyńskiej polonistyki, którzy gościli niedawno na Międzynarodowym Seminarium Językoznawczym, zorganizowanym na Uniwersytecie im. Iwana Franki we Lwowie, pragną zrewanżować się za niezwykle miłe przyjęcie przez studentów polonistyki tamtejszego uniwersytetu i organizują dla nich zbiórkę ciekawych, nowych i starych, polskich książek. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w  tej akcji. Książki zbieramy w sposób bezterminowy w  Instytucie Polonistyki i Logopedii, na Wydziale Humanistycznym, przy ul. Kurta Obitza 1, pokój 260.

Instytut
Polonistyki i Logopedii

ul. Kurta Obitza 1
10-725 OLSZTYN
tel./faks 89 527 63 13
filpol.human@uwm.edu.pl

• OGŁOSZENIE

Studenci filologii polskiej i logopedii!  Zapraszamy do udziału w badaniu ankietowym pt. "Jakość realizacji zajęć dydaktycznych w semestrze letnim roku akademickiego 2016/2017".  Ankiety zamieszczone są w aplikacji USOSweb i należy je wypełnić w terminie od 19 czerwca do 30 września 2017.

Terminarz egzaminów w sesji letniej i poprawkowej 2016/17
  • OGŁOSZENIE

PROCEDURA ANTYPLAGIATOWA! Uwaga studenci! Procedura antyplagiatowa znajduje się w załączniku: Zarządzenie 119/2016 Rektora Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego z dnia 15 grudnia 2016 r.