O G Ł O S Z E N I A  DUSZPASTERSKIE

05.12.2020  r.   II niedziela Adwentu

 

 

  1. Przeżywamy Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie.

 

  1. Po mszy św. o 9.30 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.

 

  1. W środę 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP zamyka Jubileuszowy Rok Św. Józefa. Tego dnia możemy skorzystać z „ Godziny łaski”, podczas modlitwy od 12.00 do 13.00. Po mszy św. wieczornej będzie wykonany Akatyst ku czci NMP.

 

  1. Zapraszamy na uroczyste roraty: od poniedziałku do piątku o g. 6.30, a w sobotę z dziećmi o 7.00 rano.

 

  1. W przyszłą niedzielę na mszę św. o o 11.00 dzieci pierwszokomunijne otrzymają medaliki Niepokalanej, a na mszę św. o 18.00 i czuwanie adwentowe zapraszają „Mocni w wierze”.

 

  1. Do naszych domów są przynoszone pobłogosławione w kościele, wraz z życzeniami opłatki. Można je także otrzymać w kościele.

 

  1. Trwa Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Budujemy Szopkę Bożonarodzeniową w naszym kościele, podobnie jak w domach. Przygotowujemy siatki miłosierdzia.

 

  1. Serdecznie dziękujemy naszym ofiarodawcom, osobom sprzątającym kościół. Zapraszamy w sobotę na 9.00.

 

  1. W niedzielę 12 grudnia procesja różańcowa za Polskę po mszy św. o 11.00 w katedrze do kościoła Matki Bożej Fatimskiej.

 

  1. Czytajmy także prasę religijną. Czeka najnowszy Gość Niedzielny z Posłańcem Warmińskim, Miłujcie się, List do Pani, Mały Gość Niedzielny.

Ogłoszenia parafialne
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi ogłoszeniami parafialnymi. Kliknij TUTAJ.


Konsekracja Kościoła Parafialnego
Dnia 13 listopada 2016 roku odbyła się Konsekracja naszego Kościoła Parafialnego. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości. Kliknij TUTAJ


Nauki Rekolekcyjne
dostępne na kanale YouTube Parafia Kortowo KLIKNIJ TUTAJ


Strona główna :: Historia :: Z życia parafii :: Ogłoszenia parafialne :: Kontakt :: Artneo :: zdjęcie z lotu ptaka - zlotuptaka.pl