O G Ł O S Z E N I A DUSZPASTERSKIE

10.11.2019 r. 32. Niedziela Zwykła

 

 

  1. Dziś po raz XI przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Przed kościołem zbiórka ofiar na rzecz fundacji Kościół w Potrzebie /w Sudanie/. Skarbnik przyjmuje składki członkowskie TP KUL, Stowarzyszenia Przyjaciół WSD Hosianum oraz ofiary na Arkę.

 

  1. Jutro z okazji 101 rocznicę odzyskania niepodległości msza św. o 9.30 z modlitwą w intencji naszej ojczyzny przy pamiątkowym głazie i dębie niepodległości .

 

  1. W środę 13 listopada 3. rocznica poświęcenia naszego kościoła. Zapraszamy na uroczystą mszę św. o 18.00.

 

  1. Trwamy w modlitwie za naszych zmarłych. Codziennie o 17.30 różaniec połączony z wypominkami, a o 18.00 msza św. za zmarłych poleconych modlitwie Kościoła.

 

  1. Ojciec św. Franciszek na zakończenie Roku Miłosierdzia ustanowił Światowy Dzień Ubogich, który po raz trzeci będzie obchodzony w niedzielę 17 listopada. Ma to być dzień modlitwy za ubogich, z ubogimi oraz konkretnej pomocy jak np. zaproszenie na obiad.

 

  1. Serdecznie dziękujemy dobrodziejom naszej parafii za ofiary składane na konfesjonały. W przyszłą niedzielę będziemy gościć o. Bronisława dominikanina z Witebska. O sprzątanie naszego kościoła prosimy w sobotę mieszkańców ul. Heweliusza nr 16, 18 i 26.

 

  1. Czytajmy także prasę religijną. Czeka najnowszy Gość Niedzielny z Posłańcem Warmińskim, Nasza Arka, List do Pani, Cuda i łaski Boże, Misyjne Drogi i Mały Gość Niedzielny.

 

 

Ogłoszenia parafialne
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi ogłoszeniami parafialnymi. Kliknij TUTAJ.


Konsekracja Kościoła Parafialnego
Dnia 13 listopada 2016 roku odbyła się Konsekracja naszego Kościoła Parafialnego. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości. Kliknij TUTAJ


Strona główna :: Historia :: Z życia parafii :: Ogłoszenia parafialne :: Kontakt :: Artneo :: zdjęcie z lotu ptaka - zlotuptaka.pl