Strona główna O nas Kontakt
fot: J.Pajak
Szukaj
Aktualności
Menu witryny
Kalendarz
Newsletter

Dnia 31.05.2011 r. odbyło się kolejne spotkanie Komisji Oceniającej w sprawie oceny formularzy zgłoszeniowych na staże pracowników naukowych w przedsiębiorstwach. Wyniki oceny prezentuje lista rankingowa.

Dnia 25.05.2011 r. odbyło się kolejne spotkanie Komisji Oceniającej w sprawie oceny formularzy zgłoszeniowych na staże pracowników przedsiębiorstw/przedsiębiorców w Uniwersytecie. Wyniki oceny prezentuje lista rankingowa.

Dnia 25.05.2011 r. odbyło się kolejne spotkanie Komisji Oceniającej w sprawie oceny formularzy zgłoszeniowych na staże pracowników naukowych w przedsiębiorstwach. Wyniki oceny prezentuje lista rankingowa.

Dnia 21.04.2011 r. odbyło się kolejne spotkanie Komisji Oceniającej w sprawie oceny formularzy zgłoszeniowych na staże pracowników naukowych w przedsiębiorstwach. Wyniki oceny prezentuje lista rankingowa.

Uprzejmie informujemy, że z dniem 26.04.2011 zakończony zostanie nabór wniosków na odbywanie 2-miesięcznych staży pracowników naukowych w przedsiębiorstwach realizowanych w ramach projektu „Komercjalizacja wyników badań oraz...

Centrum Innowacji i Transferu Technologii zaprasza DOKTORANTÓW UWM do udziału w szkoleniu z zakresu przedsiębiorczości akademickiej.

Dnia 30.03.2011 r. odbyło się kolejne spotkanie Komisji Oceniającej w sprawie oceny formularzy zgłoszeniowych na staże pracowników naukowych w przedsiębiorstwach. Wyniki oceny prezentuje lista rankingowa

Dnia 18.02.2011 r. odbyło się kolejne spotkanie Komisji Oceniającej w sprawie oceny formularzy zgłoszeniowych na staże pracowników naukowych w przedsiębiorstwach. Wyniki oceny prezentuje lista rankingowa.

Jesteś studentem i myślisz o założeniu własnej firmy? Chcesz zgłębić tajemnice tworzenia konkurencyjnej marki? Dowiedzieć się skąd wziąć kapitał na start? Poznać techniki sprzedaży i efektywnego marketingu?

Znane już są wyniki oceny formularzy zgłoszeniowych na szkolenie "MŁODY PRZEDSIĘBIORCA".

Centrum Innowacji i Transferu Technologii zaprasza pracowników naukowych UWM do udziału w szkoleniu z zakresu przedsiębiorczości akademickiej.

W związku z dużym zainteresowaniem pracowników naukowych UWM odbyciem stażu w wybranym przedsiębiorstwie otrzymaliśmy zgodę na zwiększenie liczby staży.

Szanowni studenci i absolwenci, ogłoszony został ostatni już nabór na udział w szkoleniach, z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej. Zostało jedynie 10 wolnych miejsc!!!

Znane już są wyniki oceny formularzy zgłoszeniowych na szkolenie „MŁODY PRZEDSIĘBIORCA”. Wyniki oceny prezentuje LISTA RANKINGOWA

Dnia 05.11.2010 r. odbyło się kolejne spotkanie Komisji Oceniającej w sprawie oceny formularzy zgłoszeniowych na staże przedsiębiorców lub pracowników przedsiębiorstw w uniwersytecie.

Displaying results 1 to 15 out of 61

1

2

3

4

5

Next >

Galeria
Linki

 

 

Pliki do pobrania