Praktyki dla studentów filologii rosyjskiej

Szanowni Państwo,

w związku z dynamicznym rozwojem rosyjskojęzycznego portalu Polsha24.com zapraszamy studentów filologii rosyjskiej do odbycia praktyk zawodowych w naszej firmie.

Polsha24.com – to portal informacyjno-biznesowy skierowany do odbiorców z krajów b. ZSRR. Naszym głównym celem jest udrożnienie kanałów komunikacyjnych pomiędzy  polskimi przedsiębiorstwami i instytucjami,  a mieszkańcami krajów rosyjskojęzycznych.

Portal udostępnia informacje o polskich uczelniach, firmach, hotelach, imprezach targowych i wydarzeniach kulturalnych. Na łamach portalu prowadzimy również poradnik rosyjskojęzyczny dotyczący turystyki w Polsce, legalizacji pobytu, sytuacji kryzysowych i kwestii bytowych.

Zainteresowanych studentów zapraszamy na stanowisko

Praktykant on-line

Zakres obowiązków:

prace badawcze w Internecie – wyszukiwanie informacji związanych z tematyką portalu

• tłumaczenie na język rosyjski i na język polski
  • redagowanie materiałów do publikacji
  • współpraca przy tworzeniu nowych działów portalu Polsha24.com

Oferujemy:

zapoznanie się ze specyfiką działania  portalu rosyjskojęzycznego

• możliwość doskonalenia umiejętności językowych
  • na życzenie praktykanta – list referencyjny
  • najlepszym – możliwość przedłużenia współpracy w ramach odpłatnych praktyk