Nowe media w edukacji i w kulturze

Efekty Kształcenia

Metody nauczania, które wykorzystujemy zostały starannie dostosowane do specyfiki nowych mediów. Sprawdź, jakie dokładnie kompetencje nabędziesz w toku studiów.

Informacje

Poznaj informacje na temat bieżących wydarzeń i planów związanych z nowymi mediami w edukacji i w kulturze.

Kadra

Nowe media w edukacji i w kulturze tworzą ludzie z doświadczeniem naukowym i praktycznym. Jesteśmy tu po to, aby pokazać Ci, jak możesz wykorzystać nowe media w swojej pracy i w projektach.

Program studiów

W programie studiów znalazły się starannie wyselekcjonowane przedmioty, których nauka umożliwia wykorzystanie pełnego spektrum możliwości, jakie oferują nam nowe media.

Przedmioty

Każdy z przedmiotów znajdujących się programie pozwoli Ci zdobyć praktyczne umiejętności posługiwania się nowymi mediami w edukacji i w kulturze.

Regulamin studiów

Zapoznaj się z aktualnym regulaminem studiów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Rekrutacja

Dowiedz się wszystkiego na temat aktualnie prowadzonej rekrutacji i sprawdź, kiedy rozpoczynamy najbliższy nabór.

Plan zjazdów

Sprawdź z wyprzedzeniem, kiedy odbywają się poszczególne zajęcia, aby jeszcze lepiej wykorzystać zdobytą wiedzę. Przygotuj się do zajęć i zaplanuj wykonanie projektów.

Nowe media w edukacji i w kulturze

Warsztatowa forma zajęć uzupełniona o niezbędną teorię
Postaw na praktyczne umiejętności i poznaj nowe media od podszewki

Nowe media stawiają przed edukacją i kulturą niespotykane dotąd możliwości. Media społecznościowe pozwalają dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.

Wytworzenie wartościowych treści audio i wideo nie wymaga już zatrudniania specjalistów. Dzięki grywalizacji możesz zmotywować i zaangażować odbiorców na niespotykaną dotąd skalę.

Wykorzystując nowe media można pozyskać środki unijne, państwowe lub prywatne, na realizację projektów kulturalnych i edukacyjnych oraz skorzystać z olbrzymich źródeł darmowych treści.

Podnieś swoje kompetencje i wykorzystaj nowe media aby zwiększyć swoją skuteczność i wartość na rynku pracy.

 • Umiejętności praktyczne

  Warsztatowa forma zajęć pozwala najlepiej przygotować się do wykorzystania nowych umiejętności w codziennej pracy.

 • Wiedza teoretyczna

  Praktykę uzupełniamy o niezbędną teorię, która pozwala na lepsze zorientowanie się w zagadnieniu i ułatwia pogłębianie wiedzy

 • Kreatywność

  Zdobędziesz umiejętności i wiedzę, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać Twoją kreatywność.

 • Zaplecze techniczne

  Wiedzę i umiejętności zdobędziesz pracując z profesjonalnym sprzętem, ale nauczysz się również jak przy pomocy komputera i aparatu przeprowadzić akcję medialną.