Zapraszamy do obejrzenia nowych materiałów filmowych przygotowanych przez uniwersytecką telewizję na stronie: Telewizji Kortowo Lub YouTube.
W dziale kulturalnym zatytułowanym „Kultowo" zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego przygotowanego z okazji dwóch lat działalności Orkiestry Dętej UWM. Mimo krótkiego stażu, akademiccy muzycy mają na swoim koncie pierwsze sukcesy. Jakie?- o tym rozmawiamy z kapelmistrzem Cezarym Rzącą. Podglądamy próbę młodych artystów oraz przedstawiamy fragmenty koncertu z gali Belfer 2009.
Z kolei w Kortowizjerze pt. „Międzynarodowy Dzień Erasmusa" prezentujemy relację z małych targów, jakie przygotowali studenci z Erasmus Student Network oraz pracownicy Biura Współpracy Zagranicznej dla kandydatów chcących wyjechać na zagraniczne studia, staże i praktyki. Były stoiska, prezentacje i wspomnienia byłych „Erasmusów".
Zapraszamy do obejrzenia.
(wu)