Wyjazd Koła Naukowego Zarządzania Środowiskowego PROSPERO

W dniach 14-17 maja 2017r. czwórka reprezentantek Koła Naukowego Zarządzania Środowiskowego PROSPERO uczestniczyła w Ogólnopolskiej Sesji Kół Naukowych zorganizowanej na Uniwersytecie Rolniczym im. H. Kołłątaja w Krakowie. W panelu na Wydziale Ekonomiczno-Rolniczym zaprezentowano osiemnaście referatów w tym cztery referaty studentów Wydziału Kształtowania:

1) Milena Sokołowska, Malwina Pawłowiec-Burdon – Ocena zmian w bilansie energetycznym województwa warmińsko-mazurskiego.

2) Magdalena Sadowska, Olga Kosewska – Efektywność przetwarzania odpadów komunalnych w zależności od organizacji systemu zbierania tych odpadów.

3) Olga Kosewska, Magdalena Sadowska – przyczyny ubiegania się szpitali o certyfikaty zarządzania środowiskowego ISO 14001.

4) Malwina Pawłowiec-Burdon, Milena Sokołowska – Rodzaje i efekty działań wspomagających gospodarkę odpadami komunalnymi w województwie warmińsko-mazurskim.

Po obradach naukowych zorganizowano część integracyjną, występy lokalnego zespołu pieśni i tańca, ognisko lecz kulminacyjnym punktem był taniec belgijski w wykonaniu wszystkich uczestników konferencji. Ostatni dzień pobytu poświecono zwiedzaniu Krakowa pod opieką studentów Uniwersytetu Rolniczego – znawców tajemnic miasta.
Koło Naukowe PROSPERO powstało dopiero w lutym b.r.

SKN Kraków