Zaproszenie na II Międzynarodową Konferencję Pulsu Uczelni

SZANOWNI PAŃSTWO!

W imieniu Jego Magnificencji Rektora Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu oraz Komitetów - Naukowego i Organizacyjnego II MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI PULSU UCZELNI PT. _OD POMYSŁÓW DO PUBLIKACJI_, serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w naszym naukowym projekcie.

Konferencja odbędzie się 7-8 MAJA 2015 R. W OPOLU, na terenie PMWSZ.
Szczegółowy program oraz informacje organizacyjne znajdują się na stronie internetowej: www.2mkpu.wsm.opole.pl

KONFERENCJA SKIEROWANA JEST DO STUDENTÓW, NAUKOWCÓW, WYDAWCÓW, BIBLIOTEKARZY I WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH RÓŻNYMI ASPEKTAMI PUBLIKOWANIA NAUKOWEGO I WYDAWANIA CZASOPISM NAUKOWYCH.

Niezwykle wysoki poziom merytoryczny, goście z Europy i USA, panele szkoleniowe, dyskusje, debaty naukowe i branżowe oraz atrakcyjna cena - te cechy wyróżniają naszą Konferencję w skali krajowych propozycji.

Uczestnicy otrzymają certyfikaty wraz z punktami edukacyjnymi.

Mamy nadzieję na liczne uczestnictwo i rozpropagowanie Konferencji w Państwa środowiskach naukowych i uczelnianych.

ZAPRASZAMY DO OPOLA!

KOMITET NAUKOWY I ORGANIZACYJNY II MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI PULSU UCZELNI